Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Punkt paszportowy w Bolesławcu dopiero w drugim półroczu
~~głupi jak wyborca PO niezalogowany
15 maja 2024r. o 8:02
~~Mm napisał(a): Tusku to może co najwyżej dać nam 60tyś kwoty wolnej od podatku. Brawo wyborcy popisu, większych baranów już nie da się znaleźć hahaha


Tego też nie da.
Okazuje się że komisje (za uczestnictwo w których płacimy my - podatnicy) nie przynoszą efektów i trzeba będzie wstrzymać ich prace.
Ciekawe czy i bolesławieckie pielęgniarki z okazji ich święta dostały z Kancelarii Sejmu zgnite jabłka?
Aha, hit dnia - dla ubeckich zbrodniarzy nie zostaną przywrócone emeryturki. To akurat na plus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego