Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Próba oszustwa metodą na pracownika banku
~~Rewolwerowiec niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:43
We wtorek o godz. 10 rozpocznie posiedzenie komisja śledcza ds. afery wizowej. Przesłucha dwóch świadków: byłego wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Macieja Wąsika oraz byłą minister rozwoju i technologii Jadwigę Emilewicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Winnik niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:53
~~Rewolwerowiec napisał(a): We wtorek o godz. 10 rozpocznie posiedzenie komisja śledcza ds. afery wizowej. Przesłucha dwóch świadków: byłego wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Macieja Wąsika oraz byłą minister rozwoju i technologii Jadwigę Emilewicz.

NO I.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
14 maja 2024r. o 11:37
Do mnie też zadzwonili, tekstem: że widzą w systemie mój kredyt w frankach szwajcarskich, a ja jakim cudem skoro takiego kredytu nie brałem......
Mają różne metody należy być czujnym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sam niezalogowany
14 maja 2024r. o 12:40
do mnie tez z PKO w podobnym tonie ktoś dzwonił i probował wyłudzić juz dwa razy w okresie kilku miesiecy

chyba z pko są wycieki!!!!

uwazajcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Jodła niezalogowany
15 maja 2024r. o 11:04
Do mnie dzwonil pracownik Alior Banku, oferował usługi banku. Na pytanie skąd ma mój nr telefonu powiedział, że z olx. Od razu pomyślałam, że to ściema. Od kiedy pracownicy banków szukają nr telefonów na portalach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.