Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nauczyciel historii też może być dziennikarzem
670
ramaj
17 maja 2024r. o 10:47
Panie Darku,proszę tak dalej.Czasami są drobne potknięcia ale w sumie zawsze z przyjemnoscią Pana poczytam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Celozja niezalogowany
17 maja 2024r. o 11:53
''Nieraz co prawda widzę w komentarzach, że jestem rusofobem albo niemieckim agentem, ale w czasach, kiedy wszyscy wszystkich oskarżają o zdradę, to już nawet na mnie nie robi większego wrażenia. W odróżnieniu od wielu autorów tekstów historycznych na różnych internetowych portalach z całej Polski, zawsze podaję źródła, na których się opieram, więc łatwo da się sprawdzić to, czy trzymam się faktów. ''

bo pan jest rusofobem...;D
tak jak pański koleżka redakcyjny ...
ten gruby co to myślał że dotknie mnie określeniem ''ruskiej onucy''...;D

zawsze pan podaje źródła?...i co z tego jak robi pan to wybiórczo?...co z tego jak bardzo często dodaje pan swoją wyraźnie ukierunkowana opinię?
krótko bo nie mam czasu...
jest pan niewiarygodny ,tendencyjny i sporo jeszcze musi się pan uczyć tego czym jest obiektywne zarówno dziennikarstwo jak i czym można sobie zasłużyć na miano obiektywnego historyka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
17 maja 2024r. o 12:33
~~Jasnobłękitna Celozja napisał(a): ''Nieraz co prawda widzę w komentarzach, że jestem rusofobem albo niemieckim agentem, ale w czasach, kiedy wszyscy wszystkich oskarżają o zdradę, to już nawet na mnie nie robi większego wrażenia. W odróżnieniu od wielu autorów tekstów historycznych na różnych internetowych portalach z całej Polski, zawsze podaję źródła, na których się opieram, więc łatwo da się sprawdzić to, czy trzymam się faktów. ''

bo pan jest rusofobem...;D
tak jak pański koleżka redakcyjny ...
ten gruby co to myślał że dotknie mnie określeniem ''ruskiej onucy''...;D

zawsze pan podaje źródła?...i co z tego jak robi pan to wybiórczo?...co z tego jak bardzo często dodaje pan swoją wyraźnie ukierunkowana opinię?
krótko bo nie mam czasu...
jest pan niewiarygodny ,tendencyjny i sporo jeszcze musi się pan uczyć tego czym jest obiektywne zarówno dziennikarstwo jak i czym można sobie zasłużyć na miano obiektywnego historyka...

Piszesz do młodego człowieka ,który skończył studia .ALE MADRY UCZY SIE CAŁE ŻYCIE GŁUPEK UWAŻA ŻE WSZYSTKO WIE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Skalnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 14:16
no właśnie...młodego ...
młodość ma jak to mówią swoje prawa ale zachowanie obiektywizmu - jeśli chce by uważano go za historyka -powinien zachować...
studia tu niczego nie zmieniają ...można skończyć dwa ,pięć ,dziesięć kierunków a być nadal tępym ''narzędziem'' tej czy innej ''władzy'' której poglądom się ulega...


a ty ''rysio'' kim jesteś ...mądrym który się nadal uczy czy raczej tym który już wszystko wie...;D
popatrz ''rysio'' na Ążęja zwanego w niektórych kręgach ''prezydentem'' ...on zapewnia że ciągle się uczy ...i co?
co wynika z tych jego ''nauk''?
to że już wielokrotnie złamał zapisy Konstytucji...

wracając do naszego historyka...może tak poczyta i założy temat gdzie popisze trochę o ''żołnierzach przeklętych'' i ich ''wyczynach''...
może tak coś co jest na fali bieżących wydarzeń...coś o Ukrainie i tym skąd wzięła się nienawiść Polaków do Ukraińców...i odwrotnie...;D
a może tak o Piłsudskim mającym na rękach krew Polaków ...

tematów takich jest od cholery tylko jest jeden problem...
nie wypada o nich pisać bo to ...niepolityczne...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
17 maja 2024r. o 20:40
~~Jasnobłękitna Celozja napisał(a): ''Nieraz co prawda widzę w komentarzach, że jestem rusofobem albo niemieckim agentem, ale w czasach, kiedy wszyscy wszystkich oskarżają o zdradę, to już nawet na mnie nie robi większego wrażenia. W odróżnieniu od wielu autorów tekstów historycznych na różnych internetowych portalach z całej Polski, zawsze podaję źródła, na których się opieram, więc łatwo da się sprawdzić to, czy trzymam się faktów. ''

bo pan jest rusofobem...;D
tak jak pański koleżka redakcyjny ...
ten gruby co to myślał że dotknie mnie określeniem ''ruskiej onucy''...;D

zawsze pan podaje źródła?...i co z tego jak robi pan to wybiórczo?...co z tego jak bardzo często dodaje pan swoją wyraźnie ukierunkowana opinię?
krótko bo nie mam czasu...
jest pan niewiarygodny ,tendencyjny i sporo jeszcze musi się pan uczyć tego czym jest obiektywne zarówno dziennikarstwo jak i czym można sobie zasłużyć na miano obiektywnego historyka...


,,bo pan jest rusofobem...;D
tak jak pański koleżka redakcyjny ...
ten gruby co to myślał że dotknie mnie określeniem ''ruskiej onucy''...;D ''

Janusz , Bernard nie jest gruby tylko ma nadwagę , sporą ,a ty faktycznie jesteś ruską onucą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Skalnica niezalogowany
17 maja 2024r. o 21:47
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobłękitna Celozja napisał(a): ''Nieraz co prawda widzę w komentarzach, że jestem rusofobem albo niemieckim agentem, ale w czasach, kiedy wszyscy wszystkich oskarżają o zdradę, to już nawet na mnie nie robi większego wrażenia. W odróżnieniu od wielu autorów tekstów historycznych na różnych internetowych portalach z całej Polski, zawsze podaję źródła, na których się opieram, więc łatwo da się sprawdzić to, czy trzymam się faktów. ''

bo pan jest rusofobem...;D
tak jak pański koleżka redakcyjny ...
ten gruby co to myślał że dotknie mnie określeniem ''ruskiej onucy''...;D

zawsze pan podaje źródła?...i co z tego jak robi pan to wybiórczo?...co z tego jak bardzo często dodaje pan swoją wyraźnie ukierunkowana opinię?
krótko bo nie mam czasu...
jest pan niewiarygodny ,tendencyjny i sporo jeszcze musi się pan uczyć tego czym jest obiektywne zarówno dziennikarstwo jak i czym można sobie zasłużyć na miano obiektywnego historyka...


,,bo pan jest rusofobem...;D
tak jak pański koleżka redakcyjny ...
ten gruby co to myślał że dotknie mnie określeniem ''ruskiej onucy''...;D ''

Janusz , Bernard nie jest gruby tylko ma nadwagę , sporą ,a ty faktycznie jesteś ruską onucą.


;D
aha...czyli tak naprawdę to jest chudy tylko ma nadwagę...;D ...sporą...;D

myślisz że twoja opinia ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie? ...ot popisz sobie ,ulżyj sobie bo jeszcze się tu udusisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
17 maja 2024r. o 22:26
~~Jasnobłękitna Celozja napisał(a): bo pan jest rusofobem


a ty pozbawionym wstydu rusofilem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Pustynnik niezalogowany
17 maja 2024r. o 22:37
Napiszę tak ,zawsze ceniłem boleć,że w odróżnieniu od Grażynko i Krzysia nie wycina wpisów,ale widzę że robi to samo co konkurencja.Niestety Marcin to psychol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza