Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Banery kandydatki PiS łamią prawo
~~bambik niezalogowany
23 maja 2024r. o 12:16
Z Orlenu i spółek kontrolowanych przez paliwowego giganta w ostatnich miesiącach zwolniło się lub zostało zwolnionych ponad sto osób związanych z Prawem i Sprawiedliwością - informuje Business Insider. Na liście są między innymi syn byłego szefa TVP i mąż byłej wicepremier. Trwa sprzątanie wybitego szamba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:04
Ziobro drenował fundusz bezprawia i niesprawiedliwości. Jego kolega szpieg uciekł do Mińska. Obajtek ukrywa się przed Policja. Trybunał stanu dla Glapińskiego i szefa KRRiT. Duda składa kondolencje mordercy z Teheranu. Bąkiewicz przed prokuraturą. Kaczyński przed Komisją. Jaki ob e s r a ny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Budleja niezalogowany
25 maja 2024r. o 2:36
Banery ,obiecaki cacanki i bojówki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.