Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
IBIS reklamuje się niesmacznie
~~ niezalogowany
24 maja 2024r. o 13:20
~~Zielonobiały Łubinnik napisał(a): Do wyżej . Musiał byś obrazić uczucia LPG+.....

LPG+ lol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
24 maja 2024r. o 14:49
~~ napisał(a): Ciekawe czy re/da/k/cja była by tak tolerancyjna gdyby kościół wywiesił plakat informujący że aborcja zabija. Pan o imieniu na B......na pewno tak jak w tym przypadku bronił by pomysłodawcy .....;-)


Na pewno. Całe życie bronię kościołów i religii : )
I prawa do aborcji.



Dopisane 24.05.2024r. o godz. 14:49:

~~Buraczkowy Tulipanowiec napisał(a): Ciekawe co na to " Ibis Polska" . Podziela entuzjazm ? Ktoś konsultował z kierownictwem takie pomysły ? Ktoś chyba zapomniał jak działa wielką korporacja.....


Spytaliśmy, czekamy na reakcję.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Nemezja niezalogowany
24 maja 2024r. o 15:41
Rozmowa z Panią z recepcji w ibisie nie-bolesławieckim świetna :) lekkie zdziwko, ale z przyjemnoscią anulowałam osobiscie (nie przez booking) nocleg na wakacyjny koncert, poinformowałam także dlaczego i żeby podziękowali IBIS BOLESŁAWIEC, za tę żenadę ;) aczkolwiek moja noga w tej miernej sieci juz nie postanie, w mercure takze, bo to ta sama korpo:)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Dąb niezalogowany
24 maja 2024r. o 16:10
~~Buraczkowy Dereń napisał(a): Skorzystają ci którzy widzą w tym troszeczkę humoru. A jakby nie było i pisma reklamę za darmo więc akcja super udana. Mnie to kompletnie nie razi bo mój humor jest jeszcze bardziej czarny. Ja bym jeszcze dla fanu dopisał że stolik dla zmarłego gratis :)
Jak im będzie wesoło po śmierci najbliższych, to niech korzystają. Kto im zabroni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~23 niezalogowany
24 maja 2024r. o 16:17
~~Gosc napisał(a): Teraz dopiero stracicie klientów ludzie są oburzeni i wściekli. Sami się połóżcie a my zrobimy już za was....
Oni się wyłożą i wykończą, zanim ktoś się położy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
24 maja 2024r. o 17:09
Bernard napisał(a): Spytaliśmy, czekamy na reakcję.


Jest już reakcja hotelu: https://www.bolec.info/boleslawiec/informacje/kategoria/35323/stypy-juz-nie-w-ibisie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.