Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
IBIS reklamuje się niesmacznie
~~Jaskrawozielony Bieluń niezalogowany
24 maja 2024r. o 8:54
ibis to jakaś żenada ...najpierw śmiali się z seniorów teraz ze śmierci .... dramat zero empatii ...... zaorać ten hotel nie pasuje do naszego miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
24 maja 2024r. o 9:07
oj tam, niesmacznie od razu. z jajem trzeba podejść!

tak czy siak, założenie się spełniło. m.in. bolec.info i inni o tym pisali, czyli darmowa reklama i większość będzie stypę kojarzyło z ibisem, wraz z tym dużo osób będzie korzystać z usług

daliście się zrobić w bambuko, jak małe dzieci. nie wiem, ile kosztuje artykuł sponsorowany tutaj, ale raczej nie są to tanie rzeczy - a wy daliście im reklamę za darmoszkę XDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Bukszpan niezalogowany
24 maja 2024r. o 9:45
Śmieszne są te komenty, że klienci są wściekli i oburzeni i że hotel straci klientów.
Większość tych oburzonych i tak nie korzystało, ani nie skorzysta, z usług Ibisa xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Dereń niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:03
Skorzystają ci którzy widzą w tym troszeczkę humoru. A jakby nie było i pisma reklamę za darmo więc akcja super udana. Mnie to kompletnie nie razi bo mój humor jest jeszcze bardziej czarny. Ja bym jeszcze dla fanu dopisał że stolik dla zmarłego gratis :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Łubinnik niezalogowany
24 maja 2024r. o 10:35
~~Buraczkowy Dereń napisał(a): Ja bym jeszcze dla fanu dopisał że stolik dla zmarłego gratis :)



To jak ci rodzic albo dziecko umrze to sobie pożartuj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Werbena niezalogowany
24 maja 2024r. o 11:01
„ Jaskrawozielony Bieluń niezalogowany
2 godz. 4 min. temu

ibis to jakaś żenada ...najpierw śmiali się z seniorów
teraz ze śmierci .... dramat zero empatii ......
zaorać ten hotel nie pasuje do naszego miasta „


Art. 196. KK
Obrażanie uczuć religijnych innych osób
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Łubinnik niezalogowany
24 maja 2024r. o 11:03
Do wyżej . Musiał byś obrazić uczucia LPG+.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Bukszpan niezalogowany
24 maja 2024r. o 11:16
~~Srebrnoszara Werbena napisał(a): „ Jaskrawozielony Bieluń niezalogowany
2 godz. 4 min. temu

ibis to jakaś żenada ...najpierw śmiali się z seniorów
teraz ze śmierci .... dramat zero empatii ......
zaorać ten hotel nie pasuje do naszego miasta „


Art. 196. KK
Obrażanie uczuć religijnych innych osób
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 .

Hahahaha, obraza uczuć religijnych.

Lokalny katoliban odleciał już na wysoką orbitę xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.