Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
28-latek z powiatu legnickiego kierował pomimo zakazu. Wpadł w ręce policjantów z Kruszyna
~~zbójcerz niezalogowany
24 maja 2024r. o 14:29
Dajcie sobie spokój z tym pisaniem co temu czy tamtemu pijakowi grozi. Jedyne co mu grozi to kolejne zatrzymanie za jazdę bez uprawnień.

Jak już chcecie pomysł na artykuł związany z pijakami za kierownicą, to popytajcie policji, sądy i zróbcie jakąś statystykę dla naszego powiatu czy województwa za powiedzmy ubiegły rok, ilu tych degeneratów zostało zatrzymanych, po ile mieli zakazów i ilu z nich faktycznie siedzi we więźniu.
Nie musi być ubiegły rok, może być nawet 2022 czy wcześniejszy, jeśli statystyki będą pełniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymek niezalogowany
24 maja 2024r. o 15:08
Żadne jary nie działają bo nie ma konsekwencji , więzienia prłne a kary symbolic nr tak że spokojnie nic się nie dzieje , jeździmy dalej i co mi zrobicie . Jakie państwo takie prawo na Zachodzie się nie cackają tylko cela i haruje aż rodzina zapłaci albo minie kara .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.