Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad dwa lata więzienia za handel narkotykami
~~Żółtobiała Pysznogłówka niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 12:17
~~Ceglasta Werbena napisał(a): Kolejny przestępca na którego społeczeństwo musi pracować. A do kopania rowów! Do kamieniołomu! Niech to on robi na społeczeństwo! Co to ma być żeby uczciwi ludzie musieli utrzymywać oszustów!!

Już płacimy a będziemy płacić jeszcze więcej na migrantów. Taki los nam gotuje obecny "rząd'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Zimowit niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 13:24
Kary za przęstępstwa narkotykowe są w Polsce za łagodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Smagliczka niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 17:55
~~Szarobrunatny Zimowit napisał(a): Kary za przęstępstwa narkotykowe są w Polsce za łagodne.

Skoro tak to po co używacie dzieci do roznoszenia i handlu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Kokornak niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 8:30
~~Żółtobiała Pysznogłówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglasta Werbena napisał(a): Kolejny przestępca na którego społeczeństwo musi pracować. A do kopania rowów! Do kamieniołomu! Niech to on robi na społeczeństwo! Co to ma być żeby uczciwi ludzie musieli utrzymywać oszustów!!

Nie obwiniaj winą obecnego rządu za płacenie na emigrantów. A ile zarobili poprzednicy, za nielegalne sprowadzanie imigrantów. Po stanie wojennym, Polacy masowo emigrowali. Cały świat ich przyjmował, to było dobrze? Każdy z tych krzykacz i przeciwników przyjmowania emigrantów, ma rodziny za granicą. Polakom wolno a innym nie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza