Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymany elektryk z Bolesławca: planował domowy magazyn energii
~~Tyle niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 16:36
A Ja mu się wcale nie dziwię. Pomijając narkotyki. Żeby energia elektryczna 21 w. była tak droga że ludzi na nią ledwo stać. Zyski firm energetycznych to jest kosmos kosztem szarego Kowalskiego. To jest rozbój w biały dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam1983 niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 17:11
Nielegalne magazynowanie energii ? A to na to trzeba jakieś zezwolenie?
Swoją drogą to patrząc na te zdjęcie instalacji jaką wykonał z tych akumulatorów to ja bym bał się go zatrudnić do zrobienia instalacji elektrycznej w domu. Bardziej przypomina to magazyn starych akumulatorów do utylizacji niż instalacja podłączona do prądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 17:47
I tu możesz się zdziwić, firmy energetyczne nie mają kolosalnych zysków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Kalmia niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 18:10
~~Tyle napisał(a): A Ja mu się wcale nie dziwię. Pomijając narkotyki. Żeby energia elektryczna 21 w. była tak droga że ludzi na nią ledwo stać. Zyski firm energetycznych to jest kosmos kosztem szarego Kowalskiego. To jest rozbój w biały dzień.
Dla pewności narkotyki mu pewnie podrzucili...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Medai niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 18:13
Jak to pięknie prasa manipuluje faktami. Przecinek nie tam gdzie trzeba czy słowo nie w tym miejscu . Powinno być „ planował gromadzenie energii z nielegalnie pozyskanych akumulatorów „ i tu sem się zmienia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~As caro niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 18:50
Wzięła se chłopina do głowy te ekologiczne gadki no i nie wytrzymał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Rojnik niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 21:20
Czy słowa o tym że mamy palić czym popadnie nie można jakoś przełożyć na to że gromadzicie energię czym popadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc niezalogowany
23 czerwca 2024r. o 23:52
~~Peter napisał(a): Czy wam już do reszty mózgi przestały pracować? Czy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Pierwszy dziennikarzyna napisal głupotę a wy jak te papugi bezmyślnie powtarzacie bzdury: gość WŁAMAŁ się, UKRADŁ akumulatory, zdemolował myjnię, miał przy sobie narkotyki. Za to będzie siedział, a nie za to, ze chciał zbudować magazyn energii.
Myślcie ludzie, to nie boli!!!!

No to pomyśl z jakiego powodu to zrobił(to też nie boli) a zażyć mógł będąc po akcji -z tego powodu to dla mnie gamoń że dał się złapać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza