Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#pijezkranu: Rozdamy Wam pół tysiąca wielorazowych butelek, dziś mamy dla Was pierwsze 10 sztuk!
~~Brudna Malwa niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:31
Napisałem że butelki, te butelki też są z plastiku, usunęli... Wolność słowa w PISOWSKIM medium z Bolesławca na usługach pisowskiego ratusza. A teraz to usuńcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
10 lipca 2024r. o 19:52
Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Boooooo napisał(a): A gdzie można kuupić taką butelke????


Kupić nie można, można dostać od nas uczestnicząc w naszych zabawach, wyzwaniach i konkursach : )

Trochę to skomplikowane. Nie mam butelki ale chcę taka dostać, więc muszę sobie zrobić z nią zdjęcie, ale żeby sobie zrobić z nią zdjęcie, to muszę ją mieć, a żeby mieć, to muszę wziąć udział w konkursie, który polega na tym żeby zrobić sobie zdjęcie z tą butelka, której nie mam... ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Zaślaz niezalogowany
10 lipca 2024r. o 21:38
~~Aaa napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Boooooo napisał(a): A gdzie można kuupić taką butelke????


Kupić nie można, można dostać od nas uczestnicząc w naszych zabawach, wyzwaniach i konkursach : )

Trochę to skomplikowane. Nie mam butelki ale chcę taka dostać, więc muszę sobie zrobić z nią zdjęcie, ale żeby sobie zrobić z nią zdjęcie, to muszę ją mieć, a żeby mieć, to muszę wziąć udział w konkursie, który polega na tym żeby zrobić sobie zdjęcie z tą butelka, której nie mam... ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić?


Kupić jakąkolwiek butelkę wielorazową/bidon w sklepie, wziąć udział w konkursie żeby wygrać butelkę z logiem... której już w sumie nie potrzebujesz bo kupiłeś sobie inną w sklepie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Ziarnopłon niezalogowany
11 lipca 2024r. o 10:00
~~Brudna Malwa napisał(a): Napisałem że butelki, te butelki też są z plastiku, usunęli... Wolność słowa w PISOWSKIM medium z Bolesławca na usługach pisowskiego ratusza. A teraz to usuńcie.

Bo są z metalu, dzbanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Ziarnopłon niezalogowany
11 lipca 2024r. o 10:02
~~Pawi Zaślaz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Aaa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Bernard napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Boooooo napisał(a): A gdzie można kuupić taką butelke????


Kupić nie można, można dostać od nas uczestnicząc w naszych zabawach, wyzwaniach i konkursach : )

Trochę to skomplikowane. Nie mam butelki ale chcę taka dostać, więc muszę sobie zrobić z nią zdjęcie, ale żeby sobie zrobić z nią zdjęcie, to muszę ją mieć, a żeby mieć, to muszę wziąć udział w konkursie, który polega na tym żeby zrobić sobie zdjęcie z tą butelka, której nie mam... ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić?

Kupić jakąkolwiek butelkę wielorazową/bidon w sklepie, wziąć udział w konkursie żeby wygrać butelkę z logiem... której już w sumie nie potrzebujesz bo kupiłeś sobie inną w sklepie...

;) jakbys mial doswiadczenie z bidonami i butelkami wielorazowymi, to bys wiedzial, ze ma sie kilka, bo ktoras zalegnie w zmywarce albo zostanie w aucie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Ziarnopłon niezalogowany
11 lipca 2024r. o 10:04
~~Aaa napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Boooooo napisał(a): A gdzie można kuupić taką butelke????


Kupić nie można, można dostać od nas uczestnicząc w naszych zabawach, wyzwaniach i konkursach : )

Trochę to skomplikowane. Nie mam butelki ale chcę taka dostać, więc muszę sobie zrobić z nią zdjęcie, ale żeby sobie zrobić z nią zdjęcie, to muszę ją mieć, a żeby mieć, to muszę wziąć udział w konkursie, który polega na tym żeby zrobić sobie zdjęcie z tą butelka, której nie mam... ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić?

Napełnij swój bidon i wyslij zdjecie, a dostaniesz i taką butelke. No czytanie ze zrozumieniem sie kłania... trudno, zeby zdjecie ze zgrzewką wody mialo to promowac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Sosna niezalogowany
11 lipca 2024r. o 10:23
~~Jasnożółty Rdest napisał(a): szkoda że tu nie da się wrzucić zdjęcia tej żółtej wody.. i zapewne nie wszędzie tak jest, to zależy od stanu rur, ale jeżeli rury są w bloku nowe, to w którym miejscu jest problem?



cierpliwości...admin kilka miesięcy wstecz OBIECAŁ ;D że przywróci możliwość wrzucania zdjęć...
a skoro OBIECAŁ ;D
widocznie jeszcze nad tym ''pracują'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rex niezalogowany
11 lipca 2024r. o 11:03
Trochę to skomplikowane. Nie mam butelki ale chcę taka dostać, więc muszę sobie zrobić z nią zdjęcie, ale żeby sobie zrobić z nią zdjęcie, to muszę ją mieć, a żeby mieć, to muszę wziąć udział w konkursie, który polega na tym żeby zrobić sobie zdjęcie z tą butelka, której nie mam... ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić?
Napełnij swój bidon i wyslij zdjecie, a dostaniesz i taką butelke. No czytanie ze zrozumieniem sie kłania... trudno, zeby zdjecie ze zgrzewką wody mialo to promowac...
Czyli muszę kupić bidon, żeby zrobić z nim zdjęcie i w rezultacie dostanę metalową butelkę, która nie będzie mi już potrzebna, bo kupiłem bidon...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza