Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
#pijezkranu: Rozdamy Wam pół tysiąca wielorazowych butelek, dziś mamy dla Was pierwsze 10 sztuk!
~~Kremowy Ziarnopłon niezalogowany
11 lipca 2024r. o 12:04
~~rex napisał(a): Trochę to skomplikowane. Nie mam butelki ale chcę taka dostać, więc muszę sobie zrobić z nią zdjęcie, ale żeby sobie zrobić z nią zdjęcie, to muszę ją mieć, a żeby mieć, to muszę wziąć udział w konkursie, który polega na tym żeby zrobić sobie zdjęcie z tą butelka, której nie mam... ktoś może mi wytłumaczyć, jak to zrobić?
Napełnij swój bidon i wyslij zdjecie, a dostaniesz i taką butelke. No czytanie ze zrozumieniem sie kłania... trudno, zeby zdjecie ze zgrzewką wody mialo to promowac...
Czyli muszę kupić bidon, żeby zrobić z nim zdjęcie i w rezultacie dostanę metalową butelkę, która nie będzie mi już potrzebna, bo kupiłem bidon...


Rozmowa ze ślepym o kolorach jest trudna:) w domu pewnie masz też jedną szklankę i jeden zestaw sztucćów, no i jedne majty... ale jak jednak zaczniesz kiedys uzywac wielorazowego bidonu/butelki na wodę to zrozumiesz ;) czego serdecznie Ci zyczę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
13 lipca 2024r. o 21:16
Żeby dostać butelkę muszę zrobić jej zdjęcie z napełniania.... Fajne, co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza