Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie trzech aut przy Zygmunta Augusta
~~Lawendowa Petunia niezalogowany
11 lipca 2024r. o 13:40
Jakby wszyscy byli skoncentrowani to by uniknęli kolizji w myśl zasady ograniczonego zaufania.
Gapiostwo i i standarowe polskie "co ja nie zdążę?" a z drugiej strony "mam pierwszeństwo to jadę jestem nietykalny".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Zimowit niezalogowany
11 lipca 2024r. o 15:48
~~Lawendowa Petunia napisał(a): Jakby wszyscy byli skoncentrowani to by uniknęli kolizji w myśl zasady ograniczonego zaufania.
Gapiostwo i i standarowe polskie "co ja nie zdążę?" a z drugiej strony "mam pierwszeństwo to jadę jestem nietykalny".

To zależy, czy da się jeszcze przed wymuszającym pierwszeństwo wyhamować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Milin niezalogowany
11 lipca 2024r. o 19:32
~~Szarobrunatny Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowa Petunia napisał(a): Jakby wszyscy byli skoncentrowani to by uniknęli kolizji w myśl zasady ograniczonego zaufania.
Gapiostwo i i standarowe polskie "co ja nie zdążę?" a z drugiej strony "mam pierwszeństwo to jadę jestem nietykalny".

To zależy, czy da się jeszcze przed wymuszającym pierwszeństwo wyhamować.
nie miałam szansy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Nachyłek niezalogowany
11 lipca 2024r. o 20:35
tylu fanatyków motoryzacji po mieście jeździ że aż strach wyjeżdżać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dominikkjh niezalogowany
11 lipca 2024r. o 22:19

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Fortegilla niezalogowany
12 lipca 2024r. o 6:06
~~Pcimski gangus napisał(a): Z kmiota z pcimia człowieka na poziomie nie zrobisz cham chamem prostym tępyym wieprzem już zawsze pozostanie

Obecna władza i zwolennicy to ch i prostaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
14 lipca 2024r. o 5:00
Bo Zygmunt August to byl krol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
16 lipca 2024r. o 5:09
bo tam jest niebezpieczmpe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza