Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biuro senatora Waldemara Witkowskiego uroczyście otwarte w Bolesławcu! -[WIDEO, FOTOREPORTAŻ]
~~Bolecnauta niezalogowany
28 lipca 2024r. o 22:15
Mnie ujął p. Wójt gm. Bolesławiec i p. Łuczkowski. Tylko na Was można liczyć w Bolesławcu, gminie. i całym powiecie. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Słonecznica niezalogowany
28 lipca 2024r. o 23:13
~~Bolecnauta napisał(a): Mnie ujął p. Wójt gm. Bolesławiec i p. Łuczkowski. Tylko na Was można liczyć w Bolesławcu, gminie. i całym powiecie. Pozdrawiam serdecznie


To teraz sobie odpowiedz dlaczego inni nie przyszli... ale zanim to zrobisz to spojrzyj na zdjecia co to za towarzysze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Żółwik niezalogowany
28 lipca 2024r. o 23:27
WSZYSCY SIE PODPINAJOM POD BIURO PASZPORTOWE JEST TYSIACE INNYCH SPRAW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Grujecznik niezalogowany
28 lipca 2024r. o 23:49
~~Malachitowa Słonecznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Mnie ujął p. Wójt gm. Bolesławiec i p. Łuczkowski. Tylko na Was można liczyć w Bolesławcu, gminie. i całym powiecie. Pozdrawiam serdecznie


To teraz sobie odpowiedz dlaczego inni nie przyszli... ale zanim to zrobisz to spojrzyj na zdjecia co to za towarzysze.

No się nie popisali. Do komuchów bym nie poszedł jakby zapłacili. Imagine
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Leszczyna niezalogowany
29 lipca 2024r. o 0:10
~~Seledynowy Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malachitowa Słonecznica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Mnie ujął p. Wójt gm. Bolesławiec i p. Łuczkowski. Tylko na Was można liczyć w Bolesławcu, gminie. i całym powiecie. Pozdrawiam serdecznie


To teraz sobie odpowiedz dlaczego inni nie przyszli... ale zanim to zrobisz to spojrzyj na zdjecia co to za towarzysze.
No się nie popisali. Do komuchów bym nie poszedł jakby zapłacili. Imagine

Panie Waldku Pan sie nie boi Armia Czerwona za Panem stoi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Wierzba niezalogowany
29 lipca 2024r. o 1:02
~~Malachitowa Słonecznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Mnie ujął p. Wójt gm. Bolesławiec i p. Łuczkowski. Tylko na Was można liczyć w Bolesławcu, gminie. i całym powiecie. Pozdrawiam serdecznie


To teraz sobie odpowiedz dlaczego inni nie przyszli... ale zanim to zrobisz to spojrzyj na zdjecia co to za towarzysze.



~~Malachitowa Słonecznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Mnie ujął p. Wójt gm. Bolesławiec i p. Łuczkowski. Tylko na Was można liczyć w Bolesławcu, gminie. i całym powiecie. Pozdrawiam serdecznie


To teraz sobie odpowiedz dlaczego inni nie przyszli... ale zanim to zrobisz to spojrzyj na zdjecia co to za towarzysze.



Bo nie są lewakami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Mydlnica niezalogowany
29 lipca 2024r. o 1:23
Ze starym wójtem byli poukładani , ale starego już nie ma .
Do nowego pewnie mają sprawę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sat niezalogowany
29 lipca 2024r. o 3:38
I cannot stop thinking about the things that were mentioned here... Actually it makes a lot of sense if you start to think about it deep.

נערות ליווי בבני ברק
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza