Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak Wam się podoba piosenka o Bolesławcu?
~~Ciemnofioletowa Liatra niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 7:42
~~Bo napisał(a): Słowa ładne ale całkiem nie melodyczną nie wpada w ucho ciężka

...bo nie discopolo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Fiołek niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 13:49
Ciężka i nie podoba się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Bazylia niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 15:00
Nie podoba nam się ponieważ jest lipna, tekst średni, nie klei się z muzyką i nijak nie wpada w ucho.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Len niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 15:51
~~Jaskrawożółty Jarząb napisał(a): Piosnka wystękana. Nie porywa melodią, tekstem, wykonaniem, jest ciężka jak jej serce z gliny. Nie będzie jej nucić podczas Święta podchmielony tłum.
"Mam tak samo jak ty miasto moje a w nim serce z gliny kolorowe sny? Tylko ciężki kobaltowy dym"
Hajs się zgadza.

"Mam tak samo jak ty miasto swoje....", "a w nim....."
Taż to chamski plagiat z Niemena.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gosc niezalogowany
6 sierpnia 2024r. o 19:37
juz nawet wejscie na dach wam nie pomoze lipa totalna.Co na to insp.budowlany tak mozna na dachu wystepowac.?skoro tak jaki przepis to reguluje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza