Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Gdzie jest Iza niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 18:10
Gdzie Iza ja się pytam! przemówi w końcu gdzie była przez 11 dni i od kogo uciekała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Wierzba niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 20:52
~~Gdzie jest Iza napisał(a): Gdzie Iza ja się pytam! przemówi w końcu gdzie była przez 11 dni i od kogo uciekała?

Ja też się pytam gdzie była? A uciekła na bank od sekty dlatego nie chce z nimi kontaktu (z mężem i rodziną, która jest w sekcie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Języczka niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 9:32
~~Biała Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gdzie jest Iza napisał(a): Gdzie Iza ja się pytam! przemówi w końcu gdzie była przez 11 dni i od kogo uciekała?

Ja też się pytam gdzie była? A uciekła na bank od sekty dlatego nie chce z nimi kontaktu (z mężem i rodziną, która jest w sekcie).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nowy niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 10:09
~~Karminowa Serduszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowa Serduszka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Gajowy napisał(a): Teraz wszystkie kobiety powinny uciec z tej sekty. Pani Iza przetarła szlaki !


~~Karminowa Serduszka napisał(a): Ktoś napisał: ~~Gajowy napisał(a): Teraz wszystkie kobiety powinny uciec z tej sekty. Pani Iza przetarła szlaki !

Świadkowie Jehowy to bardzo niebezpieczna sekta .....ale tylko dla kościoła.Dla innych wiar nie .A dlaczego?

Nie dają kasy na kościół bo Jezus nauczał " darmo dostaliście darmo dawajcie" Pogrzeby mają za darmo śluby za darmo.Poganskich płatnych, obrządków nie obchodzą.
A NAJGORSZE jest to, że chodzą z Biblia i głoszą to co GLOSL JEZUS i co nakazał czynić swoim naśladowcom.

A katolicy są uczeni kłamstw. Biblii nie znają.Jak zobaczą co ona zawiera to przeżywają szok.Jehowa obiecał:
." Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który w sądzie przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Jahwe i ich sprawiedliwość ode mnie pochodzi – mówi Jehowa.
Izajasz 54: 17.

A to słowa Apostoła Pawła jak go oskarżano przed namiestnikiem Feliksem.

14 Wyznaję przed tobą, że to, co oni nazywają sektą, dla mnie jest świętą służbą, którą pełnię dla Boga swoich przodków. Wierzę we wszystko, co zapisano w Prawie i pismach proroków.
Dzieje Apostolskie 24:14

A świstak siedzi i zawija to w sreberka... Obecnie to dobrze funkcjonujący biznes, pod pozorem pobożności!
Rezolucje i przekazywanie kasy do Biura Oddziału a dalej za ocean, to co działalność dobroczynna? I to ciągłe proszenie o kasę na zebraniach, zgromadzeniach i Brudcastingu, to dla mnie strzyżenie owieczek, jak się patrzy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Fiołek niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 13:35
~~Teodozja Kopacz napisał(a): A katolicy są uczeni kłamstw. Biblii nie znają.Jak zobaczą co ona zawiera to przeżywają szok.Jehowa obiecał:
." Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który w sądzie przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Jahwe i ich sprawiedliwość ode mnie pochodzi – mówi Jehowa.
Izajasz 54: 17.

A to słowa Apostoła Pawła jak go oskarżano przed namiestnikiem Feliksem.

14 Wyznaję przed tobą, że to, co oni nazywają sektą, dla mnie jest świętą służbą, którą pełnię dla Boga swoich przodków. Wierzę we wszystko, co zapisano w Prawie i pismach proroków.
Dzieje Apostolskie 24:


ciekawe za co byli prześladowani pierwsi chrześcijanie, a za co "prześladowani" są kierujący międzynarodową sektą?

odpowiedz mi Teodozjo, droga, czy pierwsi chrześcijanie byli przedmiotem nienawiści za ukrywanie pedofilii (czyt. przestępców) przed wymiarem sprawiedliwości? czy byli przedmiotem nienawiści za to, że woleli płacić setki tysięcy denarów dziennie, żeby nie wydać sądowi bazy danych gwałcących dzieci? Czy byli w końcu prześladowani, ze to, że nie respektowali praw człowieka i dziecka i pozwalali swoim dzieciom umrzeć zamiast je leczyć?

bo jeżeli tak robili, to możesz się porównywać do pierwszych chrześcijan. jeżeli tak nie robili, to jesteście zwykłą, smutną sektą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kati niezalogowany
30 sierpnia 2024r. o 0:53
Ile jaduuuuuu. Ile jaduuuuuu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 6:04
Izo gdzie byłaś ,kto cię więzil?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Wierzba niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 22:10
Skoro wg męża kochali się to po co im separacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza