Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parada Nowaka lepsza od Dżemu, a tęczowi i reakcje na nich porażkami BŚC
~~Ceglastoróżowa Czeremcha niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 20:13
~~Bogusław napisał(a): "Szanowny Panie MARCZEWSKI

Pańska sonda jest wyłącznie po to by antagonizować mieszkańców i jest Pan tego z całą pewnością świadom.

Przeciwnicy i sprzymierzeńcy, niejakiego ROMANA, walczą dziś w niej o "prymat" jak "gladiatorzy" na arenie Rzymskiego Koloseum - nieprawdaż?

Zachowanie, niejakiego ROMANA, na Święcie  Ceramiki pozostawia rasistowski i homofobiczny niesmak wśród Mieszkańców Bolesławca, ale przede wszystkim pozostawia go wśród ludzi, którzy przyjechali z zewnątrz.

Tolerancja jest wpisana w Konstytucję Rzeczpospolitej i ma bardzo mocne w niej umocowanie, niestety znajdują się jeszcze tacy ludzie, jak niejaki ROMAN i kibole, którzy to kwestionują. Nowoczesna Polska zmierza do nowoczesnej Europy i podobne, do tych Dni Ceramiki, zachowania stoją w sprzeczności z Konstytucją i Prawami Człowieka i Obywatela.

Nikomu nie wolno podsycać takich nastrojów, jest to bowiem łamanie Prawa.

Zarówno Pan, jak i niejaki ROMAN, doskonale zdajecie sobie z tego sprawę.

Pozdrawiam."

Jeśli taki jesteś "do przodu", Gallu Anonimie, to wypadałoby HONOROWO i GODNIE podpisać się pod pismem noszącym znamiona oficjalnego, a nie bez odwagi cywilnej, a nawet - nazwę rzecz po imieniu - tchórzliwie "chować się"...
Ale każdy z Bolesławian odwiedzających fora na portalach wie wszak, kto ów list popełnił.....




Przecież Pan Major się podpisal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewelina niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 14:33
Przerażające jest to, że ludzie bardziej boją się tęczy niż kiboli z racami. Koniec świata!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Żylistek niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 17:18
~~Ewelina napisał(a): Przerażające jest to, że ludzie bardziej boją się tęczy niż kiboli z racami. Koniec świata!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 17:41
Z homokomando nie ma żartów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Dąbrówka niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 18:58
Przyjechałam z centrum Polski jako miłośniczka bolesławickiej ceramiki i bardzo mi się podobało. Najbardziej oprowadzanie po Zakładach Ceramiki i koncert Błażeja Króla, którego jestem fanką. Szkoda, że psuł mu się mikrofon kilka razy, i że nie było odpowiedniego supportu, by przygotować publiczność na występ artysty. Miły gest, że dostał ceramikę, ale...czemu akurat ślimaka???
Bardzo polubiłam kawiarnię w Rynku tę z ceramiką w nazwie, gdzie podają kawę w bolesławickiej ceramice a obsługa super i kawa pycha. Ta parada była ciekawa - widzieliśmy kulisy z opryskiwaniem ludzi gliną i start parady . Nie wiem o co chodzi z tą tęczoeościa- o te trzy panie tańczące sambę? Nie zauważyłam nic gorszącego, a wyuzdanych parad nie lubię. Tu tego nie było. Dzięki Bolesławcu za udany urlop!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Rezeda niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 5:38
~~Bławatna Dąbrówka napisał(a): Przyjechałam z centrum Polski jako miłośniczka bolesławickiej ceramiki i bardzo mi się podobało. Najbardziej oprowadzanie po Zakładach Ceramiki i koncert Błażeja Króla, którego jestem fanką. Szkoda, że psuł mu się mikrofon kilka razy, i że nie było odpowiedniego supportu, by przygotować publiczność na występ artysty. Miły gest, że dostał ceramikę, ale...czemu akurat ślimaka???
Bardzo polubiłam kawiarnię w Rynku tę z ceramiką w nazwie, gdzie podają kawę w bolesławickiej ceramice a obsługa super i kawa pycha. Ta parada była ciekawa - widzieliśmy kulisy z opryskiwaniem ludzi gliną i start parady . Nie wiem o co chodzi z tą tęczoeościa- o te trzy panie tańczące sambę? Nie zauważyłam nic gorszącego, a wyuzdanych parad nie lubię. Tu tego nie było. Dzięki Bolesławcu za udany urlop!
ha ha ha ludzie tu kazdy może nawijać za kazdym dopóki pogotowie po niego nie przyjedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosc niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 5:42
Nie kumam jednego pani z LGBT była w partii Romana wtedy jakoś te kolory nie przeszkadzały nawet miska ryżu przygotowana na powitanie byłego premiera. Jak tam można krytykować obecnie tęczowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gulczas niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 5:45
Byłem widziałem wyniki sondy nie adekwatne do rzezywistosci. Macie wtope
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza