Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe baseny na Spacerowej obronione
~~Pszeniczny Czosnaczek niezalogowany
przedwczoraj o 20:59
urzekła mnie twoja historia...;D
ale teraz coś o konkretach ...;D
coś bym ci napisał ale poczekam na twoją jakże zapewne ekscytującą ''historyczną '' wręcz opowieść...
dawaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Heliotrop niezalogowany
przedwczoraj o 21:05
Konkret jest jeden. TAM BYŁ BASEN. A w dalszą dyskusję mnie nie wciągniesz bo stajesz się nudny. Już wolę jak piszesz o zakładach. Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Czosnaczek niezalogowany
przedwczoraj o 21:10
jesteś cienki boluś...
ty nie masz bladego pojęcia co było w tamtych okolicach w latach kiedy tam rozpoczynano budowę...

i na tym zakończę z tobą ''dyskusję'' bo dyskusja z kimś takim jak ty obniża moją wartość intelektualną którą sobie cenię...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
przedwczoraj o 21:11
Jak to "nowe baseny obronione" jak całe zalane nie rozumiem tego, jak widać na zdjęciach, to kto tu kłamie ?
Redaktor czy Roman ???
W budynkach ponoć bylo 1 m wody !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Sumak niezalogowany
przedwczoraj o 21:23
Zdjęcia publikowane na FB pana Piotra Romana
17 09 2024 przdstawiają
baseny
na ul Spacerowej ,
które są niemal całe zalane .
Uratowały
się przed wodą / powodzią ,
jedynie niecki i brodziki .



I z czego cieszy się pan Piotr Roman i dlaczego okłamuje mieszkańców miasta ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Czosnaczek niezalogowany
przedwczoraj o 21:25
na nieszczęście ''topazowego'' pracuje tam jeden z moich znajomych...więc mam info z pierwszej ręki...
a z tymi basenami co to ''Niemiec je budował '' to też ''odleciał''...;D
dlatego pierdnął coś tam i nie chciał dalszej ''dyskusji''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Sumak niezalogowany
przedwczoraj o 21:40
” Elżbieta Czubak
Mam film , raczej się nie obroniły .
Na pewno coś jest nieprawdą .
Może całe nie zostały zalane . ”


Po co pan PiotrRoman kłamie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Heliotrop niezalogowany
wczoraj o 6:52
~~Pszeniczny Czosnaczek napisał(a): na nieszczęście ''topazowego'' pracuje tam jeden z moich znajomych...więc mam info z pierwszej ręki...
a z tymi basenami co to ''Niemiec je budował '' to też ''odleciał''...;D
dlatego pierdnął coś tam i nie chciał dalszej ''dyskusji''...;D

Bo to widzisz Yanku ja wychodzę z zasady jak to w tym powiedzeniu NIE DYSKUTUJ Z IDIOTĄ ... itd. Jeszcze raz tylko ci napiszę. Początkiem lat 60-tych chodziłem tam z ojcem po niecce basenowej : poniemieckiej: Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza