Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe baseny na Spacerowej obronione
~~Topazowy Heliotrop niezalogowany
23 godz. 4 min. temu
~~Topazowy Heliotrop napisał(a):
Na nocniku się Yanku bujałeś jak ja chodziłem tam po basenie pozostawionym przez Niemców. Był przez działania wojenne uszkodzony , ale był.

Bunzlau Boberwiesenbad Odkryte baseny nad Bobrem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Eukomis niezalogowany
22 godz. 36 min. temu
Chwała Romanowi że baseny uratowane
Mądry to gospodarz i życzliwy mieszkańcom...niech chmurne nieba ustępują mu na drodze i niewdzięczni mieszkańcy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Winorośl niezalogowany
22 godz. 8 min. temu
;D
i ty tam chodziłeś z ojcem?
w jakim mundurze tam paradował?....gościu kiedy powstawały baseny w tamtym miejscu budowano je od podstaw...
pisałem ci ...poszukaj starych info o tamtym terenie ,kiedy i jak je budowano...
więc teraz całuj mnie w dupkę ...
jeszcze napisz że chodziłeś z ojcem do Establishment Schweizerhaus, Wehrhaus na obiady...;D
albo lepiej...byłeś gondolierem na oczywiście niemieckich gondolach na Gondelstation...

szukaj w archiwach ,czytaj ,oglądaj stare zdjęcia ...nawet te z lat 1900 a zobaczysz na nich bardzo ciekawy obraz miasta ....żołnierzy w pruskich mundurach ...koszary Bluchera itp.

a później zatrzymaj się na latach 70-ych bo wtedy budowano baseny przy Spacerowej...
dzisiaj miałem bardzo pracowity dzień i nie chce mi się ciebie w czymś uświadamiać...wolę poleżakować i odpocząć bo jutro będzie podobnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Omieg niezalogowany
12 godz. 49 min. temu
~~Rdzawozłoty Eukomis napisał(a): Chwała Romanowi że baseny uratowane
Mądry to gospodarz i życzliwy mieszkańcom...niech chmurne nieba ustępują mu na drodze i niewdzięczni mieszkańcy...


.......a radni podążają za słoncem bolesławca ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez nicka niezalogowany
11 godz. 8 min. temu
Jak w ogóle można ten obiekt nazwać basenami ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Oczar niezalogowany
1 godz. 56 min. temu
~~Zgniłozielony Winorośl napisał(a):
i ty tam chodziłeś z ojcem?
w jakim mundurze tam paradował?....gościu kiedy powstawały baseny w tamtym miejscu budowano je od podstaw...
pisałem ci ...poszukaj starych info o tamtym terenie ,kiedy i jak je budowano...
więc teraz całuj mnie w dupkę ...
jeszcze napisz że chodziłeś z ojcem do Establishment Schweizerhaus, Wehrhaus na obiady...;D
albo lepiej...byłeś gondolierem na oczywiście niemieckich gondolach na Gondelstation...

szukaj w archiwach ,czytaj ,oglądaj stare zdjęcia ...nawet te z lat 1900 a zobaczysz na nich bardzo ciekawy obraz miasta ....żołnierzy w pruskich mundurach ...koszary Bluchera itp.

a później zatrzymaj się na latach 70-ych bo wtedy budowano baseny przy Spacerowej...
dzisiaj miałem bardzo pracowity dzień i nie chce mi się ciebie w czymś uświadamiać...wolę poleżakować i odpocząć bo jutro będzie podobnie...

Błysnąłeś Januszku tym wpisem błysnąłeś jak latarnia morska w Niechorzu. Gościu dał ci namiary byś zobaczył co tam było za Niemca. I ewidentnie było kąpielisko. Jak było to zostały po nim po wojnie jakieś ślady. Sądząc po tym co pisze , że chodził tam w początkach lat 60-tych pewnie na pozostałości tych budowli natrafił i je widział. I co mu sugerujesz by szukał w archiwach jak ci udowodnił co tam było. A już o tym ojcu i płaszczu to twój całkowity odlot. Swoimi wpisami robisz tu z siebie coraz większego buca. Oczywiście, że nowe baseny w 70-tych latach były budowane od nowa. Ale na miejscu starego poniemieckiego , co ci udowodnił. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza