Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy mural może być głupi?
~~Ceglana Alstremeria niezalogowany
3 godz. 59 min. temu
Panie Bernardzie,ales Pan walnął mówiąc po dawnemu :jak ślepy zając jajami o sosnę.
Ja się szczepiłem i będe szczepił ,Djoko robił głupio ale grał (gra) pieknie i to jest honorowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Żurawina niezalogowany
3 godz. 12 min. temu
Są sprawy, wymagające skupienia, są sprawy ważniejsze, ale system wskazuję swoim pawkom co trzeba zrobić, pomocnie przykryć sprawy ważniejsze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Sosna niezalogowany
3 godz. 4 min. temu
Pan panie Łętowski nie jest dla mnie żadnym autorytetem. To jest pana prywatne zdanie na temat murali. Przypomnę panu że ten tak wyśmiany przez pana aniołek w maseczce to podziękowanie tym wszystkim, którzy ciężko walczyli z wirusem w trakcie trwania pandemii,a tego pan chyba nie zaneguje.Ale że to anioł- to pana drażni, oj drażni. A najlepszy tenisista to chyba inny dla pana świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
2 godz. 48 min. temu
Sport pozostawmy sportowi a przekonania i ideologię sobie- już nie róbcie z siebie drugich istotnych przyczepiając się do takich pierdół. Tenisista wybitny więc do kortów pasuje. A co sobie myśli jego sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Wilec niezalogowany
2 godz. 41 min. temu
~~Ceglana Alstremeria napisał(a): Panie Bernardzie,ales Pan walnął mówiąc po dawnemu :jak ślepy zając jajami o sosnę.
Ja się szczepiłem i będe szczepił ,Djoko robił głupio ale grał (gra) pieknie i to jest honorowane.


Ale gdzie wszechprawactwo i polska dla polaków? Po co honorowac proradzieckich dzbanów totalnych, jak mamy u siebie uznanych reprezentantów tego sportu. Wystarczyło gołą radwańską jak kochała chrystuska :))) sami sie biedni nie mozecie zdecydowac :] a redaktor uderzył w stół i slychac wycie znakomicie, no i o to chodziło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Wilec niezalogowany
2 godz. 38 min. temu
~~Xyz napisał(a): Sport pozostawmy sportowi a przekonania i ideologię sobie- już nie róbcie z siebie drugich istotnych przyczepiając się do takich pierdół. Tenisista wybitny więc do kortów pasuje. A co sobie myśli jego sprawa

Też uważam ze Pan Hitler to swietny malarz Landschaftów :) a co sobie myslał, to jego sprawa. Może by go wymalowac gdzies w okolicy muzeum? Jak stoi na tle Alp z pieskiem i sztalugą jedząc wegeburgera :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.