Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~~123 niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 17:32
~ąę napisał(a): no Kosmaty to jest jakas pomylka. Mam nadzieje,że to prawda, że ktos go wreszcie go wymieni. Od kiedy pracuje(ponad 2 lata) Chodzi i tylko zdjecia robi.Zrobi zdjecie i wysyla do wszystkich szefow jaki to on jest swietny bo przylapal kogos na czyms. Nie podejdzie nie pogada, nie wytłumaczy ale zdjecie zrobi. Szkolenia zawsze robi strażak, albo inna firma, ciuchami zajmuje sie magazyn, teraz jeszcze liderzy maja za niego robic audyty bhp, za co on bierze kase?Chyba za puszczanie bajek o bhp na ostatni spotkaniu...

jak sie nie ma nic w zyciu to nawet lubi sie poniedzialki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
18 kwietnia 2014r. o 11:56
Hey :)
Był ktoś może na rozmowie w WTOREK 15.04 w trankwalderze ,jeżeli tak to czy już do kogoś dzwonili ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aura niezalogowany
18 kwietnia 2014r. o 20:37
Hej Oni chyba ciągle szukają pracowników, bo ja jestem umówiona z tą agencja na rozmowe we wtorek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BORYS niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 11:05
Zastanawia mnie dlaczego ciągle w tej firmie są przyjęcia? Czy jest to spowodowane taką ilością zleceń czy taką rotacją pracowników?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 13:13
~BORYS napisał(a): Zastanawia mnie dlaczego ciągle w tej firmie są przyjęcia? Czy jest to spowodowane taką ilością zleceń czy taką rotacją pracowników?



Rotacją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$ niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 14:31
idziesz na miesiac nie przedluzaja umowy i dalej przyjmuja....drugiego takiego kabaretu w bc nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$ niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 14:32
idziesz na miesiac nie przedluzaja umowy i dalej przyjmuja....drugiego takiego kabaretu w bc nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2014r. o 19:20
Syf jakiego mało, te cholerne agencje robia z pracownikami co chcą, maja ludzi za nic, liczą sie statystyki oraz najniższa krajowa jak i umowa co miesiąć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza