Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
28 listopada 2014r. o 8:23
~ napisał(a): Kasia jest ok, Dorota to jest porażka, Renata tez jest bez nadzieja, ale widocznie lubią awansowac osoby malo kompetentne. A jak Natalia zmienila sie?


Która Dorota? A Natalia?? haha zmeniła się, pewnie. Ale na gorsze;) Pozdrawiam ją ale inaczej niż przyjaciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fuuuuù niezalogowany
28 listopada 2014r. o 10:42
1,5 min na toaletę? ???? A jak ktoś dostanie kupczyczki? Eh.. A mówią że pieniądze nie są gówno warte.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
28 listopada 2014r. o 14:37
Zapomnieliscie o wigilii z cateringiem na lakierni:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2014r. o 14:51
Trzeba sie zbuntowac i isc do dyrekcji z cala zmiana i powiedziec co jest. Tak nie moze byc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
28 listopada 2014r. o 15:19
a moze pojsc do tej nowej liderki kasi k.ona ponoc potrafi zalatwiac takie sprawy,bo my nic raczej nie zdzialamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2014r. o 15:26
I co Kaśka pomoże? Wątpię, ale jak chcecie. Już nie raz próbowali cokolwiek załatwić i nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
28 listopada 2014r. o 15:41
Tak,tak pójdziecie do dyrektorki to was wszystkich wymieni na nowych. Co to dla niej, wymienia ludzi jak rękawiczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2014r. o 16:00
Dokładnie. Jak zaczną fikać to pójdą na wymianę, ale to tam standard i ludzie się boją;) HaHa z dnia na dzień coraz gorzej. Ja tam robiłam jakiś czas temu i wiem jak tam jest, przepracowałam dwa lata, ale w końcu podziękowałam, tylko ja się nie czaiłam i zawsze mówiłam co myślę, by na mnie trafiło, że by mi powiedziała, że mam 1,5min siedzieć w kiblu, to bym specjalnie 20 siedziała:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu