Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~@@@@ niezalogowany
20 grudnia 2010r. o 20:18
~... napisał(a): Podkreślam słowo sami odeśli, nie wszystkich zwolnili.
--

ODESZLI---czy wy nie znacie własnego jezyka, a potem mówia ze po rozmowie do nich nie dzwonia :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
28 grudnia 2010r. o 21:46
Po przestudiowaniu wszystkich postów(a jest ich nie mało)dochodzę do wniosku,ze to forum dzieli się na trzy grupy:
1.Poszukujący pracy i informacji o tym zakładzie,
2.Pracowników-tych jeszcze pracujących lub już nie pracujących- pełnych potępienia dla owej firmy(co mnie nie dziwi)
3.Osób,które bezskutecznie starają się firmy bronić-zapewne nieliczni szczęśliwi w tym przybytku dobra i dostatku(i tu niech każdy domyśli się o kim mowa :> )
Podsumowując:głosów na NIE jest stanowczo więcej,więc o czymś to świadczy.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3850
#Shark25 nieaktywny
28 grudnia 2010r. o 22:30
~ napisał(a): od 3 stycznia pracę ma zacząć 20 nowych pracowników

Ja słyszałem że od grudnia, no a w połowie stycznia będzie mowa że w lutym pracę ma zacząć 20 nowych pracowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 7:47
nie warto nawet cv zanosic firma do d..y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 9:59
~xxx napisał(a): nie warto nawet cv zanosic firma do d..y


Dlaczego ? Pracowałeś tam ? Do mnie mieli zadzwonić 03.01.11 żeby umówić się na II rozmowę . Niestety telefonu nie było !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koksu niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 11:11
Ja byłem na 2 rozmowach narobili nadziei i nic więcej .A multum ludzi chętnych jak czekałem na rozmowę to sekretarka zdążyła chyba obdzwonić do 30 ludzi pytając czy chcieli by pracować i przyjść na rozmowę . 100 chętnych na 1 miejsce pracy porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kicha niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 11:18
~Koksu napisał(a): Ja byłem na 2 rozmowach narobili nadziei i nic więcej .A multum ludzi chętnych jak czekałem na rozmowę to sekretarka zdążyła chyba obdzwonić do 30 ludzi pytając czy chcieli by pracować i przyjść na rozmowę . 100 chętnych na 1 miejsce pracy porażka


To wielkie dzięki. Dużo mi to wyjaśniło. Trudno niech dalej dzwonią i robią nadzieję bo rzeczywiście z treści rozmowy tak wynika a tu KICHA :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2011r. o 11:54
~kicha napisał(a):
~Koksu napisał(a): Ja byłem na 2 rozmowach narobili nadziei i nic więcej .A multum ludzi chętnych jak czekałem na rozmowę to sekretarka zdążyła chyba obdzwonić do 30 ludzi pytając czy chcieli by pracować i przyjść na rozmowę . 100 chętnych na 1 miejsce pracy porażka


To wielkie dzięki. Dużo mi to wyjaśniło. Trudno niech dalej dzwonią i robią nadzieję bo rzeczywiście z treści rozmowy tak wynika a tu KICHA :-(


Niestety taka jest prawda.Przykre jest to że w naszym Bolesławcu najważniejszy jest piękny basen czy fontanna niż miejsca pracy .Jedyne wyjście to emigracja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza