Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep myśliwski w Bolesławcu.

~MAREK niezalogowany
11 maja 2010r. o 9:30
Słyszałem, że powstał nowy sklep myśliwski przy skupie dziczyzny. Ktoś był?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2010r. o 20:56
Hej... godny polecenia, to co szukałem znalazłem, zależy kto co potrzebuje no i po amunicje nie trzeba jechac do Jelenie Góry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2010r. o 21:06
Chyba w Rakowicach jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
11 maja 2010r. o 21:37
Nienawidzę myślistwa.Nie wiem jak to może pasjonowac

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
11 maja 2010r. o 22:54
Jest jak najbardziej. Polecam !!

Ejwa: Pasjonuje, tak jak wędkowanie, czy zbieranie grzybów. Myśliwy nie tylko strzela, on także się zwierzyną opiekuje - dokarmia zimą i to często własnym kosztem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAREK niezalogowany
12 maja 2010r. o 6:43
Jest też koło policji, ale tam jest zły parking i jakoś mi nie po drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~champion niezalogowany
12 maja 2010r. o 6:53
Nowootwarty sklep myśliwski został w Rakowicach , ceny amunicji oraz sprzętu o wiele tańsze niż w J. Górze czy Złotoryi. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Odyniec niezalogowany
12 maja 2010r. o 7:43
Tym co nie są myśliwymi a chcą zobaczyć jak to wygląda "od środka" polecam książkę Tomasza Matkowskiego "Polowaneczko"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego