Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep myśliwski w Bolesławcu.

~Heniek niezalogowany
12 maja 2010r. o 7:46
Jest i mają amunicję w dobrej cenie, a to najważniejsze. Polecam na prawde warto zajrzec!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myśliwy niezalogowany
12 maja 2010r. o 11:21
Mały, ale fajny sklepik. Jest amunicja i mają super kapelusze.
Nie trzeba tracić kasy na paliwo bo sklep w zasadzie na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2010r. o 18:21
Faktycznie amunicja jest tańsza, oby tak dalej a nie tylko na początek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myśliwy niezalogowany
13 maja 2010r. o 8:32
Byłem i jestem mile zaskoczony. Kupiłem wszystko to czego potrzebowałem. Jeśli czegoś nie ma zamawiają i za kilka dni jest. No i super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAREK niezalogowany
13 maja 2010r. o 10:51
A był ktoś w tym kolo policji, jakie ceny, porównywalne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAREK niezalogowany
14 maja 2010r. o 8:33
Ponawiam pytanie bo jestem z okolic Lubania. Kalkuluję więc gdzie jechać aby nie tracić kasy na paliwo i czasu, którego ostatnio mi brakuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
14 maja 2010r. o 8:43
~MAREK napisał(a): A był ktoś w tym kolo policji, jakie ceny, porównywalne?


Ja byłem, kupiłem sobie kurteczkę softshelową Zajo Tundra JKT (o taką http://www.zajo.net/home.php?nav=1&kat=1&detail=174)
i czapkę z polarteca, bardzo miła obsługa, zarówno starszy jak i młodszy Pan, a ceny, cóż kurteczka była dość droga ale i tak tańsza jak w sklepie internetowym Zajo, wiec śmiało i z czystym sumieniem mogę ten sklep, jako outdoorowy, polecić. Jeśli chodzi o sprawy myśliwskie, to nie znam się, nie jestem za tym "sportem", więc się nie wypowiem.

Pozdrawiam Wasz Wujek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Misiek niezalogowany
14 maja 2010r. o 13:21
A gdzie w Bolesławcu można zrobić badania na broń?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.