Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~~mona lisa niezalogowany
17 maja 2017r. o 8:34
są jakieś przyjęcia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 maja 2017r. o 14:34
Jest tam możliwość rozwoju zawodowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przyjaciel niezalogowany
29 maja 2017r. o 18:34
~~ napisał(a): Jest tam możliwość rozwoju zawodowego?

Rozwiniesz się jak rolka kupczyjtaśmy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekaw niezalogowany
29 maja 2017r. o 19:17
A skąd wiesz, że nie ma możliwości rozwoju? pracowałeś tam? czy jesteś osobą której się nie udało i zniechęcasz ludzi do pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przyjaciel niezalogowany
29 maja 2017r. o 19:46
~~ciekaw napisał(a): A skąd wiesz, że nie ma możliwości rozwoju? pracowałeś tam? czy jesteś osobą której się nie udało i zniechęcasz ludzi do pracy?

Zebie wiedziec co sie w polityce dzieje to musze byc politykiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekaw niezalogowany
30 maja 2017r. o 20:27
Najlepiej jest wypowiadać się na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia, skoro nie masz praktycznej wiedzy na której mi zależy to nie powinneś się wypowiadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przyjaciel niezalogowany
31 maja 2017r. o 10:00
~~ciekaw napisał(a): Najlepiej jest wypowiadać się na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia, skoro nie masz praktycznej wiedzy na której mi zależy to nie powinneś się wypowiadać

Widzę że tu za to masz pojęcie. Stań o 14 albo 22 pod zakladem i zaytaj ktoregos z pracownikow. Tylko ich nie wyzywaj jak ci prawde powiedzą. Nie mam w tym żadnego interesu ale najzwyczajniej w świecie chciałem cię ostrzec przed niewlasciwym wyborem zatrudnienia. Ale jak prawda do ciebie nie dociera to powiem ci to co chcesz usłyszeć.
Zaklad pracy jest wspaniały!!! Rozwój zawodowy gwarantowany, Szkolenia, kursy, uprawnienia!!! Rewelacja, awans gwarantowany jak tylko sie wykażesz, zarobki wyśmienite!!! Nie czekan, biegnij z podaniem bo ktoś cię wyprzedzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lolo niezalogowany
31 maja 2017r. o 17:26
To chce tam pracować juz od wczoraj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu