Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Baderze lub zakładzie szwalniczym

~~Kasztanowaty Grab 21 lipca 2021r. o 12:18
~~Karminowy Miłek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modra Cebula napisał(a): Od kiedy ta lepsza premia ma w końcu być?

Ty bohater..po co się tu wypacasz- jak taki cwaniak ciekawy jestes to pytaj u źródła

Zwykle pytanie to nie wypociny. Źródłem są inni może lepiej doinformowani pracownicy bo sporo osób ma dylemat a nie każdy ma na miejscu kadry jak pracownicy na Mostowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Miłek 21 lipca 2021r. o 12:32
~~Kasztanowaty Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Miłek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Modra Cebula napisał(a): Od kiedy ta lepsza premia ma w końcu być?

Ty bohater..po co się tu wypacasz- jak taki cwaniak ciekawy jestes to pytaj u źródła
Zwykle pytanie to nie wypociny. Źródłem są inni może lepiej doinformowani pracownicy bo sporo osób ma dylemat a nie każdy ma na miejscu kadry jak pracownicy na Mostowej.

No a telefonu nie masz...bo coś mam wrażenie że każdy z Was w gębie mocny na forum a w pracy łeb skuli i tyle zostaję z odwagi.skoro sprawa dotyczy Ciebie to pytaj za siebie a nie czekaj aż ktoś coś...żenada...nic sami nie potraficie ogarnąć
~~Kasztanowaty Grab 21 lipca 2021r. o 12:43
~~Karminowy Miłek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowaty Grab napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karminowy Miłek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Modra Cebula napisał(a): Od kiedy ta lepsza premia ma w końcu być?

No a telefonu nie masz...bo coś mam wrażenie że każdy z Was w gębie mocny na forum a w pracy łeb skuli i tyle zostaję z odwagi.skoro sprawa dotyczy Ciebie to pytaj za siebie a nie czekaj aż ktoś coś...żenada...nic sami nie potraficie ogarnąć

No i po co się bulwersujesz? :) Przypomnę jeszcze raz. To zwykle pytanie. Mądry na nie odpowie a głupi będzie pisał komentarze na Twoim poziomie. Mocni w gębie są ci, którzy zza ekranu smarują tyłki innym zamiast się zająć sobą, zaś o sprawy związane z pracą każdy ma tutaj prawo zapytać. Pozdrawiam, przyjemnego dnia
~~Karminowy Miłek 21 lipca 2021r. o 12:46
~~Kasztanowaty Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Miłek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowaty Grab napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karminowy Miłek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Modra Cebula napisał(a): Od kiedy ta lepsza premia ma w końcu być?

No i po co się bulwersujesz? :) Przypomnę jeszcze raz. To zwykle pytanie. Mądry na nie odpowie a głupi będzie pisał komentarze na Twoim poziomie. Mocni w gębie są ci, którzy zza ekranu smarują tyłki innym zamiast się zająć sobą, zaś o sprawy związane z pracą każdy ma tutaj prawo zapytać. Pozdrawiam, przyjemnego dnia

Chyba coś Ci się pomyliło...Dział kadr...przełożony..to są osoby od udzielania informacji...a tu możesz poczytać ploty lub bóle tyłka...to tyle w temacie...komentarze są na poziomie dopasowanym do Twojego- mam doskonałą umiejętność adaptacji
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.