Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
29 grudnia 2020r. o 6:48
Dzień dobry:)

[img=1609133421_k2y31nk.jpg]


Mgosia napisał(a): Hura !! Jutro poniedziałek - nie spodziewałam się, że to kiedyś powiem :| :D


:| czyżby szyneczka się przejadła:D

Miłego dnia Bajarze:*


Dopisane 29.12.2020r. o godz. 06:48:

[img=1609220685_6j6than.jpg]


Stary rok się kończy, a co z kolejnym?


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 20:13
E napisał(a):
:| czyżby szyneczka się przejadła:D



Oj przejadła się przejadła:):);))) Może powinniśmy się zastanowić nad noworocznych postanowieniach ;);))) i zamiast szyneczki;))0)):)

Wiemwiem :);)):) dlatego w piramidzie najbardziej mi pasuje najniższe pięterko;):) parter ;):":):):)i dzieki temu mogę jeść wszystko ile chcę:):)):)
Może coś ambitniejszego?;0)):):) EKOpostanowienie?:):):):)

I to co uwielbiam;)):):):) Obiecuję sobie najczęstsze wypady w górki;:):):):)

Jeszcze jedno.......pamiętać o najlepszym przyjacielu;):):):))):) Przyjaciel naszego zdrowia.Któż to taki? zdrowy SEN;):):):):) Śpijmy i pięknie śnijmy:):):):):)

Hihihihi rewelka :):):0;)::)
Więc prześpijmy się;):):):):):) do miłego :):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
30 grudnia 2020r. o 7:00
Dzień dobry:)


[img=1609307646_r5w92p6.jpg]


MissWiedzyUczuc napisał(a): EKOpostanowienie?:):):):)


Dbamy o naszych Bliskich, Przyjaciół, a często zapominamy o sobie, choć siebie powinniśmy traktować jak najlepszego Przyjaciela.
Kontynuując wątek o zdrowiu...

https://dobrewiadomosci.net.pl/46694-co-sie-stanie-z-twoim-cialem-gdy-zafundujesz-sobie-trzezwy-styczen/

"Męska decyzja", bo zostało tylko...dwa dni :D

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
30 grudnia 2020r. o 8:52
Dzień dobry

Co tam u Bajarzy ?

Przy herbacie z rana, może jakaś piosenka ?




Dopisane 30.12.2020r. o godz. 08:52:

Świętuje od 24 grudnia bo Morawiecki pozamykał wszystko, więc nie ma co robić.
Urlop do 3 stycznia 2021, czekamy na niesprawdzone szczepionki.
Co pokaże 2021 ? Sam jestem ciekawy.

Pozdrawiam fanów Bolec. Info. i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2021

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 grudnia 2020r. o 19:38
Dobry wieczór wszystkim razem i każdemu z osobna :) :*

Gdyby ktoś zobaczyła gąsienicę w zielone paski, to niech bezzwłocznie da mi znać :D

[img=1609353520_kcexa8h.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
30 grudnia 2020r. o 20:27
Dobry wieczór :)

Orion napisał(a): Bajarzy ?


Ciężko, bo ciężko, alEEE dajemy radę :D

Orion| napisał(a): Morawiecki pozamykał wszystko, więc nie ma co robić.


Jak nie ma:|


Mgosia napisał(a): Gdyby ktoś zobaczyła gąsienicę w zielone paski, to niech bezzwłocznie da mi znać :D


Co prawda nie widziałam :| alEEEE jestem w stanie sobie wyobrazić i już kocham to swoje wyobrażenia :*



Dobrej nocy Bajarze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 grudnia 2020r. o 20:56
:D

Kolorowych :*


Dopisane 30.12.2020r. o godz. 20:56:


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2020r. o 21:52
Przelotem z Wami się witam i znikam :)

Bajeranci
Tył bardzo ciężki rok .Powalił mnie nie na kolana...na glebę...

Przede mną kolejny bardzo ciężki rok...

Dziękuję Wam i pozdrawiam :)

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=tp_-9zQvgIU

Życzę Wam zdrowia :)
Niech ten nadchodzący 2021 będzie wspaniały i wymarzony dla każdego z Was :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza