Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

2945
Mgosia
30 grudnia 2020r. o 22:06
Baxowa, kogóż to moje skośne oczy widzą ;)

Nie zakładaj, że kolejny rok tez będzie ciężki :) Będzie dobry, taki właśnie ma być, bo to co złe pozostawiamy w tym, starym i następny zaczynamy z uśmiechem :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
30 grudnia 2020r. o 22:16
Przed nami bardzo poważna operacja ...martwię się ,boję się...

Znikam na jakiś czassss....

Odpuszczam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
30 grudnia 2020r. o 22:32
Będzie dobrze, zanim się obejrzysz będzie po i pozostaną tylko wspomnienia , które z czasem miną :) Zobaczysz jakie później będziecie szczęśliwe i to będzie wspaniały rok :)
Tego Wam , życzę ze szczerego serca :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
30 grudnia 2020r. o 23:09
E, podpowiadasz robótki na drutach ? Niestety to nie moja bajka. :-)

2020 był dla mnie bardzo dobry, chociaż nie mogę przyznać żeby ominęły mnie przykre niespodzianki.
Podobny był 2009, ale 2010 za to był jednym z lepszych.
Zawsze po burzy świeci słońce, podobnie będzie w 2021 dla tych którym w 2020 wiał wiatr w oczy.

pozdrawiam Was Bajarze. ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
31 grudnia 2020r. o 7:08
Dzień dobry:)

Stary rok się kończy, nowy zaraz zaczyna,
niech to będzie radości przyczyna.
Czasami życie bywa niełatwe, więc...

"Słuchaj światła
Rozbłyśnij światłem"





bax napisał(a): Życzę Wam zdrowia :)
Niech ten nadchodzący 2021 będzie wspaniały i wymarzony dla każdego z Was :)

Baxiu:* jeśli nam składasz tak piękne życzenia, to i dla siebie pomyśl o tym samym i realizuj co możesz.

Mgosia napisał(a): Będzie dobry, taki właśnie ma być, bo to co złe pozostawiamy w tym, starym i następny zaczynamy z uśmiechem :)


Chciałam się trochę pokłócić, ale...nic dodać nic ująć :D


Orion napisał(a): Zawsze po burzy świeci słońce, podobnie będzie w 2021 dla tych którym w 2020 wiał wiatr w oczy.


Nawet dla tych co im nie wiał ;)

[img=1609394742_dteyo0j.jpg]


Koniec "gadania" idę się poszwendać... a nieeee, dziś szwendać się nie można :D

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
31 grudnia 2020r. o 21:26
Wiecie co , to był dobry rok , a nawet bardzo dobry :) Bo wszyscy żyjemy, obeszło się bez szpitali , kilka konkursów zaliczyłam z satysfakcjonującym wynikiem , spełniło się jedno z moich marzeń i spełniłam jedno z postanowień noworocznych :)

I takiegoż samego Nowego Roku, życzę wszystkim , żeby każdy z Was mógł powiedzieć, że to był dobry rok :)
Wszystkiego co najlepsze :* :)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
31 grudnia 2020r. o 23:57
Dla mnie,to był bardzo ciężki i trudny rok...i finał...
Bajeranci :*:*:*
:)


[img=1609455281_o1vbzcp.jpg]



Dopisane 31.12.2020r. o godz. 23:57:

A,tak po za tym,to i dziś ...na ssspowiedzi wybaczą :d

:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
1 stycznia 2021r. o 8:31
Dzień dobry:)

"A bodaj to każda ręka
Przyjacielem była
Dobre niechaj się pamięta
Zapomni niemiłe...

A bodaj to choćby wieki
Same wesołości
Niechaj złe się nie doczeka
Więcej jest miłości"



Mgosia napisał(a): Wiecie co , to był dobry rok , a nawet bardzo dobry :)


Jak ja nie lubię się z Tobą zgadzać :D

bax napisał(a): Dla mnie,to był bardzo ciężki i trudny rok...i finał...


Baxiu:) a pozytywy? wymień sobie z...5 i od razu zrobi Ci się lepiej :)

Bajarze i...niE Bajarze:D pięknego dnia, tygodnia, miesiąca i życia, ale... takie życie, to nie "manna z nieba", to proces i nasze staranie :*


[img=1609486265_0t5tspy.jpg]

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu