Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
22 stycznia 2021r. o 6:28
Dzień dobry:)

Mgosia napisał(a): I to mnie cieszy, bo to oznacza, że już nikt nie miewa gorszych dni, ani doła :)


Pozwolę się z Tobą nie zgodzić:|
Myślę, że tych gorszych dni i dołów ludzie mają zdecydowanie więcej niż 10 lat temu. Jak dodamy do tego zmniejszające się zaufanie do drugiego człowieka, ograniczenie spotkań, ot cały "obrazek" naszej rzeczywistości.
AlEEE, zawsze pozostaje...

że...

to się spotkamy i będzie...lepiej:)
Jeszcze tylko 185 stron "produkcji" i można zamykać:D

Miłego dnia Bajarze:*



Dopisane 20.01.2021r. o godz. 20:01:

"Stoisz z boku, to milcz
Nie wiesz o mnie nic"



Dobrej nocy Bajarze,
może kiedyś się odważę.
Może jeszcze lepiej będzie,
może uśmiech się pojawi wszędzie :*




Dopisane 21.01.2021r. o godz. 06:36:

Dzień dobry:)

Dzień Zdrowej Wagi Kobiet hmmm, co to jest?

No właśnie. Zdaje się, że nie ma Dnia Zdrowej Wagi Mężczyzn :|



Nie dodano 19 punktu...nie kupuj wagi Kobieto, a wyjdzie Ci to na zdrowie :D

Miłego dnia Bajarze::*


Dopisane 22.01.2021r. o godz. 06:28:

Dzień dobry:)

Dobrych humorów życzę, bo...



A kiedy chandra dopada, można poszukać uśmiechu tam gdzie... Osada Leśnego Dziada :D

Miłego dnia Bajarze:*



"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
22 stycznia 2021r. o 18:21
Ty mój kochany uparciuchu, idziesz w zaparte :D A mnie leń dopada , oczywiście tylko co do pisania , nie znajduję co do tego motywacji . Ale jak byś gdzieś poczuła Wielkanoc, to krzycz :D :D :D Ehh te nasze babskie kombinacje i tajemnice :| :D



Bądźmy jak ta małpa :D

[img=1611336074_7wp3jzk.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 stycznia 2021r. o 8:33
Dzień dobry:)

[img=1611386458_kzkfpa5.jpg]


"Piękny świat przemierzasz po maleńku.
Nagle STOP!
Jakiś mur, groźny cień.
Ach to strach, to wielka góra lęku.
Ale ty nie bój się, tylko wierz!"



Mgosia napisał(a): Ale jak byś gdzieś poczuła Wielkanoc, to krzycz :D :D :D


Aaaaaaaa, no to krzyczę :D

Z tą energią, to jest problem. Zdobywa się ją z pożywienia...a tu klops :|:D

[img=1611386981_a7j64du.jpg]


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
23 stycznia 2021r. o 18:40
Uczepiłaś się tego odchudzania jak kleszcz :D A ja i tak jestem gruba i gruba będę :D Nie chcę się nikomu podobać i już :D

Dobry wieczór :)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
24 stycznia 2021r. o 8:41
Mgosia napisał(a): Uczepiłaś się tego odchudzania jak kleszcz :D


Żartujesz:| patrz co u mnie :D

[img=1611428817_h0nnqta.jpg]


AlEEEE nie będę się tym przejmowała, bo najlepszym dodatkiem jest...



Dobrej nocy Bajarze:*



Dopisane 24.01.2021r. o godz. 08:41:

Dzień dobry:)

Stań przed lustrem i powiedz do siebie...

"Jestem silna
Jestem piękna
Jestem wolna
Kocham swoje życie
Jestem cudowna
Jestem niezwykła
Jestem sobą"

Jeśli jeszcze nie JESTEŚ, to popracuj nad tym tak jak ja :)


Chociaż...w moim przypadku...

"Daremne żale - próżny trud, Bezsilne złorzeczenia!" :D


Miłego dnia Bajarze:*






"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
24 stycznia 2021r. o 14:29
Jak mówiłaś tak zrobiłam , stanęłam i patrzę :|
I nie wiedziałam, czy zakopać, czy uciekać :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
25 stycznia 2021r. o 6:16
Dobry tydzień, a co ;)

[img=1611551376_rblktix.jpg]


Można i na miejscu, bo tylu tu pięknych Ludzi, tyle pięknych krajobrazów i zjawisk :)



Miłego dnia Bajarze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
25 stycznia 2021r. o 16:57
Witajcie :)
Czytam Wasze Bajerowanie...i ....ostatnio "nosiło" mnie okropne...aż w pewnym momencie "na rozdrożu" zawirowań życiowych ...staje się coś?...coś nieoczekiwanego?..coś okropnego...
Zostaję sama....
Totalna klapa....
Nagle podnoszę głowę w chwili upadku i ...
Adrenalina podnosi mnie z powalonych nóg ...
W pewnym momencie...
po ...
...zastanawiam się kim jestem dla kogoś- jakże ważnej osoby?...
Znając życie...dziś dostałam wdzięczność ..jutro ?....pewnie zaś "kopa "ostrego ...
:(...

Dziś...teraz...
...







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza