Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Węglel od Półtuska niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:09
Kampania w Gromadce dotyczy wójta, a zwolennicy Kawki myślą, że węgla. Ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zeck niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:11
~~Tolek napisał(a): Podobno od jutra można w gminie odbierać zaproszenia na ślubowanie wójta Hałki. Ma byś Kaczyński i biskup z Legnicy. Warto się spieszyć , ile osób pomieści świetlica . Licząc ochronę prezesa i biskupa to z ulicy niewielu gości wpuszczą ?

A u Kawki na ślubowaniu kto będzie, ksiądz Bolek z Cieplic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tolek niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:21
Wymyślcie sobie buraki swój nick a nie pod mój się podpinacie.
Zwolennicy Kawki-Luzaka , temu co z każdej strony szuka wsparcia nie mają żadnego honoru.

Zagłosuję na Patryka Hałkę, bo tych drugich bym nie ścierpiał, ja będę miał coś w gminie do załatwienia.

Już poprzednik blokował wszystkie moje projekty, dla mnie tej ekipy nadszedł koniec.
"To już jest koniec, niema już nic jesteście wolni możecie iść"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lewizja niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:26
Jak myślicie kto zostanie właścicielem Ośrodka Zdrowia.Komu został przyobiecany.
Idzie do starostwa to dużo usłyszycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ela niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:32
~~Tolek napisał(a): Wymyślcie sobie buraki swój nick a nie pod mój się podpinacie.
Zwolennicy Kawki-Luzaka , temu co z każdej strony szuka wsparcia nie mają żadnego honoru.

Zagłosuję na Patryka Hałkę, bo tych drugich bym nie ścierpiał, ja będę miał coś w gminie do załatwienia.

Już poprzednik blokował wszystkie moje projekty, dla mnie tej ekipy nadszedł koniec.
"To już jest koniec, niema już nic jesteście wolni możecie iść"
)) Widać, że nie znasz ludzi z Pisu. Wcale nie chcą służyć gminie. Im chodzi o nich samych i ich posady. Przekonasz się o tym bardzo szybko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:35
~~Węglel od Półtuska napisał(a): Kampania w Gromadce dotyczy wójta, a zwolennicy Kawki myślą, że węgla. Ha ha

Myślisz, że zwolennicy Pisu całe dnie rozmyślają o Panu Halce z Nowogrodźca? Myślą o swoich prawdziwych problemach. Łudzą się jeszcze tylko, że PiS je rozwiąże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:37
~~Złotobrązowa Lewizja napisał(a): Jak myślicie kto zostanie właścicielem Ośrodka Zdrowia.Komu został przyobiecany.
Idzie do starostwa to dużo usłyszycie.

Idzie do PiSu. Już go oglądali w piątek. Wojewoda z Hałką. Pytali o coś ludzi, mieszkańców? Jeszcze wyborów nie wygrał, a już dzieli nie swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tolek niezalogowany
31 lipca 2022r. o 19:38
~~Ela napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tolek napisał(a): Wymyślcie sobie buraki swój nick a nie pod mój się podpinacie.
Zwolennicy Kawki-Luzaka , temu co z każdej strony szuka wsparcia nie mają żadnego honoru.

Zagłosuję na Patryka Hałkę, bo tych drugich bym nie ścierpiał, ja będę miał coś w gminie do załatwienia.

Już poprzednik blokował wszystkie moje projekty, dla mnie tej ekipy nadszedł koniec.
"To już jest koniec, niema już nic jesteście wolni możecie iść"
)) Widać, że nie znasz ludzi z Pisu. Wcale nie chcą służyć gminie. Im chodzi o nich samych i ich posady. Przekonasz się o tym bardzo szybko.

Wiecie to po sobie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza