Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Global niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 10:44
Nocny podrzutek R. Kawkin. Ha, ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sanitariusz Walerek niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 12:46
~~Bożydar napisał(a): Wymyślacie bajki i sami ich głupio komentujecie .
Dzisiaj rano wyjeżdżam do pracy i znalazłem Kawkę obok mojej furtki, leżał na trawie. Oczywiście chodzi o jego ulotkę, ale być może to jakiś znak, że już niedługo nisko wyląduje.



Fajną masz tą pracę że możesz sobie w niej serfować po internecie i komentować na forach.Zainteresuj się może co i z kim wyprawia twoja połowica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danek niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 13:18
~~sanitariusz Walerek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bożydar napisał(a): Wymyślacie bajki i sami ich głupio komentujecie .
Dzisiaj rano wyjeżdżam do pracy i znalazłem Kawkę obok mojej furtki, leżał na trawie. Oczywiście chodzi o jego ulotkę, ale być może to jakiś znak, że już niedługo nisko wyląduje.



Fajną masz tą pracę że możesz sobie w niej serfować po internecie i komentować na forach.Zainteresuj się może co i z kim wyprawia twoja połowica.

Jestem facetem. O moją połowicę?
Nie muszę się martwić o osobę z którą jestem od wielu lat, na zasadzie ja wierzę jej a ona mi.
Jeżeli nawet któreś z nas popełni błąd, to jak kochasz to powinieneś wybaczyć, chyba, że wasz związek jest tylko na papierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tweet niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 17:09
~~Danek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~sanitariusz Walerek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bożydar napisał(a): Wymyślacie bajki i sami ich głupio komentujecie .
Dzisiaj rano wyjeżdżam do pracy i znalazłem Kawkę obok mojej furtki, leżał na trawie. Oczywiście chodzi o jego ulotkę, ale być może to jakiś znak, że już niedługo nisko wyląduje.



Fajną masz tą pracę że możesz sobie w niej serfować po internecie i komentować na forach.Zainteresuj się może co i z kim wyprawia twoja połowica.
Jestem facetem. O moją połowicę?
Nie muszę się martwić o osobę z którą jestem od wielu lat, na zasadzie ja wierzę jej a ona mi.
Jeżeli nawet któreś z nas popełni błąd, to jak kochasz to powinieneś wybaczyć, chyba, że wasz związek jest tylko na papierze.

Czyli macie jakieś grzeszki. Głosujcie na Hałkę, a dostaniecie rozgrzeszenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Landman niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 17:23
Widzę, że lewacy nie potrafią przegrywać, plują tylko na młodego bo sami nie mają żadnych argumentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 19:00
Głosujemy na Pana Kawkę. Cenimy ludzi z dorobkiem życiowym, doświadczonych, pracowitych. Chcemy, żeby kontynuował pracę swojego poprzednika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 19:26
Dobrze , że kampania się kończy . Bardzo brzydkie zachowanie Pana R , naklejanie jakiś głupot na PiS obok plakatów Pana Patryka . Docieranie do różnych osób w gminie i obiecywanie im złotych tarasów , oj nie ładnie tak kłamać ! Panie R czy nie jest Pan pedagogiem ! Gdzie etyka ?! Skoro na debacie w Krzyżowej Pan stanowczo broni złej jakości nauczania w szkole w Gromadce to zapewne zamierza Pan uczyć dzieci nadal ... tylko czego ??? Chyba jak przegrać wybory na wójta :o !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 19:38
Wygrać wybory przez Kościół , czemu nie , Pan R tutaj w Wierzbowej to poPiS dał , a niby jest przeciw PiS . Proszę się zdecydować jakie Pan ma poglądy , ponoć antyPiS a tutaj wspieranie kościoła nagle. Wszystko aby wygrać ! Ciekawe co będzie teraz w GOPS w Wierzbowej ? Remiza z nowym wozem czy kiełbasa z wędzarnią ? !!! A może szkoła i biuro podawcze czy asfalt czy jednak kostka ? A może co roku coś innego aby nudno nie było ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza