Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Tymo niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 18:56
~~Zielonkawobrązowa Przylaszczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sokół napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółta Miodunka napisał(a): Jak PiS przegra wybory to nie wiem co zrobię. Narobilimy dziecków żeby znich żyć za 500+ a tu do roboty będziemy musieli poginać. A mój stary to nic nie potrafi a mi się nie chce. Jak żyć? Poradzcie.

Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo.


Nadzieja matką głupuch i PiSowców.

ub-cka mądrość już rządziła do 2015 r. i POkazała jak się zwija wszystko co polskie,bo przecież,, polskość to nienormalność"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Przetacznik niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 20:40
~~Tymo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawobrązowa Przylaszczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sokół napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółta Miodunka napisał(a): Jak PiS przegra wybory to nie wiem co zrobię. Narobilimy dziecków żeby znich żyć za 500+ a tu do roboty będziemy musieli poginać. A mój stary to nic nie potrafi a mi się nie chce. Jak żyć? Poradzcie.

Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo.


Nadzieja matką głupuch i PiSowców.
ub-cka mądrość już rządziła do 2015 r. i POkazała jak się zwija wszystko co polskie,bo przecież,, polskość to nienormalność"

Nie wiem o jakiej polskości myślisz. Jeżeli o rydzu i PiSie to faktycznie nienormalnosc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymo niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 21:50
~~Ciemnopiwny Przetacznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tymo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonkawobrązowa Przylaszczka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sokół napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółta Miodunka napisał(a): Jak PiS przegra wybory to nie wiem co zrobię. Narobilimy dziecków żeby znich żyć za 500+ a tu do roboty będziemy musieli poginać. A mój stary to nic nie potrafi a mi się nie chce. Jak żyć? Poradzcie.

Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo.


Nadzieja matką głupuch i PiSowców.
ub-cka mądrość już rządziła do 2015 r. i POkazała jak się zwija wszystko co polskie,bo przecież,, polskość to nienormalność"
Nie wiem o jakiej polskości myślisz. Jeżeli o rydzu i PiSie to faktycznie nienormalnosc.

Może o takiej jak w nagraniach z restauracji
Sowa i przyjaciele, to jest dopiero normalności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Przylaszczka niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 22:23
~~Tymo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwny Przetacznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tymo napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonkawobrązowa Przylaszczka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sokół napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółta Miodunka napisał(a): Jak PiS przegra wybory to nie wiem co zrobię. Narobilimy dziecków żeby znich żyć za 500+ a tu do roboty będziemy musieli poginać. A mój stary to nic nie potrafi a mi się nie chce. Jak żyć? Poradzcie.

Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo.


Nadzieja matką głupuch i PiSowców.
ub-cka mądrość już rządziła do 2015 r. i POkazała jak się zwija wszystko co polskie,bo przecież,, polskość to nienormalność"
Nie wiem o jakiej polskości myślisz. Jeżeli o rydzu i PiSie to faktycznie nienormalnosc.
Może o takiej jak w nagraniach z restauracji
Sowa i przyjaciele, to jest dopiero normalności


Normalnością jest to, że każdy członek PiSu siedzi w majtkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 6:03
Brawo Przylaszczka ,pięknie załatwiłaś PISiego qtasa .Tak z nimi trzeba ,pałą po durnym łbie prymitywa .
A u Sowy to niech sobie młot Krzywomordego działkowca odsłucha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~beneficjent 500 niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 6:42
W Gromadce przydałaby się knajpa z tanim browarem ,bo niema gdzie tych wszystkich zasiłków wydawać ,a właśnie za wegiel będzie 3000.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ditroid niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 8:56
~~beneficjent 500 napisał(a): W Gromadce przydałaby się knajpa z tanim browarem ,bo niema gdzie tych wszystkich zasiłków wydawać ,a właśnie za wegiel będzie 3000.

a........ pewnie że by się przydała,w stylu byłej,,stokrotki"piwka by się człek napił,przy okazji obił by kilka lewacko - kacapskich gęb , aby nauczyć ich szacunku do Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leo niezalogowany
14 sierpnia 2022r. o 13:42
~~beneficjent 500 napisał(a): Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo.

To zajmij się tym i otwórz "knajpę"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza