Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

~~Mlecznobiała Tawuła niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 7:56
odsprzedam komplet filtrów do Mercedesa B170 ...powietrza ,oleju i kabinowy...firma Mann Filter...cena 60 zł
tel.881 405 931
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zadbany telefon REDMI model M2103K19C niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 9:45
sprzedam w super stanie telefon redmi z 8 rdzeniowym procesorem i wbudowana pamięcią 128 gb. cena 300 . tel.505566655
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nastynka 34 niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 0:04
Mam nożyce elektroniczne do żywopłotu w dobrym stanie . Cena okazyjna . Powiedzmy 50 zł i czteropak harnasia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Farmer niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 8:20
Czy wie ktoś w jakich godzinach jest giełda zwierząt w miejscowości Unigoszcz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Rdest niezalogowany
17 kwietnia 2024r. o 8:10
~~Nastynka 34 napisał(a): Mam nożyce elektroniczne do żywopłotu w dobrym stanie . Cena okazyjna . Powiedzmy 50 zł i czteropak harnasia

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Rdest niezalogowany
17 kwietnia 2024r. o 8:11
~~Brązowopłowy Rdest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nastynka 34 napisał(a): Mam nożyce elektroniczne do żywopłotu w dobrym stanie . Cena okazyjna . Powiedzmy 50 zł i czteropak harnasia


Proszę o zdjęcia nożyc 501087989
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Porzeczka niezalogowany
19 kwietnia 2024r. o 17:40
Kupię łóżko o wymiarach 140x200 lub 160x200 lub komplet mebli do sypialni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poznam kochankę niezalogowany
20 kwietnia 2024r. o 14:46
~~Poznam kochankę napisał(a): Do długiej relacji , B-c i okolice . Ja 50 lat szczupły zadbany . Jesteś zdecydowana do kontaktu napisz sms; tel 888 537 437 , ustalimy szczegóły.Każde spotkanie zadowolenie zł + .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza