Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer dla psa w Bolesławcu.

~ niezalogowany
30 kwietnia 2015r. o 12:48
~ napisał(a): Miejsce przyjazne dla kota - chodzi o rozczesanie kołtunów i sfilcowanej sierści persa ktoś poleci?


też mialam problem z sierscią u persa.Niestety nie dało się kota czesać,bo była agresywna.2 razy do roku jeździłam do Pauliny na Górników,najpierw goliła kotka ,a później co jakis czas jak trzeba było rozczesać sierść to zgłaszałam się do Pauliny i rozczesywała sierść.Tak,że ja polecam Paulinkę.
ps. kotka trzeba wcześniej uśpić u weterynarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zenek niezalogowany
14 lipca 2015r. o 17:16
Mam Persa i strzygę go w saloniku Łapa na Tysiąclecia
oczywiście wcześniej usypiam u weterynarza na 1 godzinkę.Polecam ten salonik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 21:15
Salon KAPRYS!!! na górników!! :) :) :) !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XDD niezalogowany
11 lipca 2016r. o 22:43
Witam! Jestem zadowolona z usługi u fryzjera na ul. Staszica. Fachowo, miło i bezstresowo dla mojej suczki- w bardzo przystępnej cenie. Polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
12 lipca 2016r. o 8:13
Witam,
Polecam "Gusto" ul Staszica w budynku przychodni weterynaryjnej.... Profesjonalna i miła obsługa !!

ul. Górników NIE POLECAM !!!!!!!!! Mój piesek ma uraz do dzisiaj po obsłudze !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomocna dłoń niezalogowany
12 lipca 2016r. o 10:53
~ccccc napisał(a): gdzie w Boleslawcu jest Stasica? jakas nowa ulica?


co się czepiasz przy głu....pie wiejs ki !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
10 listopada 2017r. o 13:23
Witam,

ja ostatnio byłem w nowym salonie fryzjerskim w Dobrej 126, koło Bolesławca. Ich stronka: http://www.studioviggo.pl/

Polecam!!! Psiak i ja zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Dąbrówka niezalogowany
15 maja 2022r. o 10:52
Preciosa89 napisał(a): a jakie sa mniej wiecej ceny na 1000 lecia ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo