Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
22744
Falco111 nieaktywny
2 lutego 2023r. o 9:21
#Kaliszczak napisał(a):
Ktoś napisał: Przemyslaw napisał(a):
Co Pan teraz powie po pierwsze mieszkańcom Bolesławca ? Że tak ma być ? Że to jest dla ich dobra ? Że to wina Przemysława bo nie był na tych sesjach Rady Miasta ?




Panie Moszczyński. Odpowiadam Panu. Nic mieszkańcom nie powiem ,bo nic im nie obiecywałem. Mogę powiedzieć tylko tyle, że gdyby miał Pan honor, odrobinę uczciwości i odpowiedzialności za własne słowa, pańska odpowiedź powinna brzmieć: "Nie byłem,nie zabierałem głosu. przepraszam."I temat byłby zamknięty. A tak to Przemysław jawi się jako taki lokalny, wirtualny hochsztapler wprowadzający opinię społeczną w błąd,negując wszystko w życiu społ-ekonom, głosząc przy tym gotowe "recepty"na ułożenie od nowa życia społecznego, ekonomicznego i politycznego w kraju i w mieście, oparte na własnych utopijnych, poronionych pomysłach. Znana jest skądinąd metoda polegająca na "oddaniu" władzy krytkującym oponentom, po to aby wykazali w praktyce jak to oni potrafią wprowadzić w życie swoje opozycyjne, kontestujące rzeczywistość pomysły na rządzenie. Czytając publikowane na tym portalu pańską krytykę wobec wszelkich aktualnych władz, przepisów,ustaw,uchwał itp. Powinienem życzyć aby w następnym "rozdaniu politycznym" otrzymał Pan jakąkolwiek władzę do zrealizowania,by mógł Pan zrealizować choć część swoich pomysłów. Powinienem, ale nie życzę tego Panu i przestrzegam wszystkich przed Panem. Albowiem dowiódł Pan tutaj, że jest Pan niesłowny, nie dotrzymuje Pan złożonych obietnic i jest Pan po prostu politycznie nieuczciwy. Człowiek, który kłamie w małych sprawach, w dużych będzie łgał.



Człowiek, który kłamie w małych sprawach, w dużych będzie łgał.

Człowiek, który kłamie w małych sprawach, w dużych będzie łgał.

Człowiek, który kłamie w małych sprawach, w dużych będzie łgał.


;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Wiciokrzew niezalogowany
2 lutego 2023r. o 9:44
co i komu chce pan udowodnić wracając do przeszłości pana Przemka ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
2 lutego 2023r. o 10:10
łgarstwa...
jak go już przed laty tu widziano...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolega niezalogowany
2 lutego 2023r. o 18:47
#falco napisał(a): a co ma odpowiedzieć?
nie byłem na żadnym więc nie zabierałem głosu?
obiecuję jak inni i robię jak inni...

on to nazywa ,,polityką,, a ja wzorem innego krasomówcy,,szambem,,

Oj Janusz ty to masz ambitne cele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiemy wiemy niezalogowany
2 lutego 2023r. o 19:34
Falco111 napisał(a): łgarstwa...
jak go już przed laty tu widziano...

Wiemy kto za tym stał. Wiemy kto to był " Kaliszczak". Ratusz tu miał swoich i bez pomocy forumowych ogarniał takich jak panem i inni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza