Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
10480
#Kaliszczak nieaktywny
2 kwietnia 2013r. o 22:52
Przemyslaw napisał(a):
Co Pan teraz powie po pierwsze mieszkańcom Bolesławca ? Że tak ma być ? Że to jest dla ich dobra ? Że to wina Przemysława bo nie był na tych sesjach Rady Miasta ?




Panie Moszczyński. Odpowiadam Panu. Nic mieszkańcom nie powiem ,bo nic im nie obiecywałem. Mogę powiedzieć tylko tyle, że gdyby miał Pan honor, odrobinę uczciwości i odpowiedzialności za własne słowa, pańska odpowiedź powinna brzmieć: "Nie byłem,nie zabierałem głosu. przepraszam."I temat byłby zamknięty. A tak to Przemysław jawi się jako taki lokalny, wirtualny hochsztapler wprowadzający opinię społeczną w błąd,negując wszystko w życiu społ-ekonom, głosząc przy tym gotowe "recepty"na ułożenie od nowa życia społecznego, ekonomicznego i politycznego w kraju i w mieście, oparte na własnych utopijnych, poronionych pomysłach. Znana jest skądinąd metoda polegająca na "oddaniu" władzy krytkującym oponentom, po to aby wykazali w praktyce jak to oni potrafią wprowadzić w życie swoje opozycyjne, kontestujące rzeczywistość pomysły na rządzenie. Czytając publikowane na tym portalu pańską krytykę wobec wszelkich aktualnych władz, przepisów,ustaw,uchwał itp. Powinienem życzyć aby w następnym "rozdaniu politycznym" otrzymał Pan jakąkolwiek władzę do zrealizowania,by mógł Pan zrealizować choć część swoich pomysłów. Powinienem, ale nie życzę tego Panu i przestrzegam wszystkich przed Panem. Albowiem dowiódł Pan tutaj, że jest Pan niesłowny, nie dotrzymuje Pan złożonych obietnic i jest Pan po prostu politycznie nieuczciwy. Człowiek, który kłamie w małych sprawach, w dużych będzie łgał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 23:06
Kaliszczak napisał(a):
Mogę powiedzieć tylko tyle, że gdyby miał Pan honor, odrobinę uczciwości i odpowiedzialności za własne słowa, pańska odpowiedź powinna brzmieć: "Nie byłem,nie zabierałem głosu. przepraszam."I temat byłby zamknięty.

Dokładnie tak..
Pan M woli wklejać wiadomości jak małe dziecko, które na co dzień czytamy na innych serwisach informacyjnych.
Może myśli, że tylko on jest taki bystry a reszta żyje w niewiedzy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
2 kwietnia 2013r. o 23:09
hehehe :) super temat! kabaret trwa!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janina niezalogowany
2 kwietnia 2013r. o 23:27
Cyt: "Legitymacja asystenta społecznego posła na Sejm upoważnia mnie do uczestnictwa w posiedzeniach komisji Rady Miasta, z prawem głosu. - powiedział Bolec.Info Przemysław Moszczyński. - Zamierzam z tego często korzystać i aktywnie uczestniczyć w wielu komisjach i Sesjach Rady Miasta, reprezentując interesy mieszkańców Bolesławca - dodał."

Cha, cha, cha cha :) Już Cie lubię. Ile razy byłeś na komisji, sesji? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2013r. o 0:13
Panie M, widać, że pański dobytek się sypie, proponuję zrobić remont zamiast wypisywać bzdury na forum :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krycha niezalogowany
28 kwietnia 2013r. o 9:28
Ciągle jedne i te same osoby wypowiadają się na wszystkie tematy "Bolesławieckiego-Forum". To osoby ,których wpisy są głupie,puste ,nie wnoszące nic do sprawy a tylko zwalczające się nawzajem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Olo niezalogowany
28 kwietnia 2013r. o 20:06
najlepiej schować się za klawiaturą , samemu nic nie robic , a każdego kto powie " Proszę państwa... ja zrobiłem , chcę zrobić , on zrobił .." natychmiast opluć ,zdeptać , wyśmiać . :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cłek ze wsi niezalogowany
28 kwietnia 2013r. o 20:24
~Krycha napisał(a): Ciągle jedne i te same osoby wypowiadają się na wszystkie tematy "Bolesławieckiego-Forum"...


Bolesławiec jest taką mieściną i też wydaje mi się, że na ulicach mijają mnie wciąż te same osoby,Podobnie jest na tym forum bardzo lokalnego portalu w bardzo lokalnej społeczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.