Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Bolesławcu
11202
#Anonim11202 nieaktywny
27 września 2013r. o 23:38
tieri napisał(a):
Inna sprawa że ludziom się po prostu nie chce

No i w tym momencie chyba powinna się zakończyć twoja dyskusja. Zakończyłeś temat nie wyciągając argumentów innych niż tefalen ci do głowy wsadził. Z przykrością dziekuję.
Aaaa w sumie co mi zależy. Dodam jeszcze, że jak sam powiedziałeś mieczem się dzisiaj nic nie zdziała, a pieniądzem. Owszem masz rację. Ale wiesz co jest cenniejsze od pieniądza? Jedność, wspólne działanie. Nawet sama jednostka i jej życie jest cenniejsze niż jakikolwiek pieniądz. Mam nadzieję, ze kiedyś to zrozumiesz.
Amnesty wcześniej pisał, ze może czas zacząć dbać o siebie. No pewnie, ale są tacy ludzie, którzy nie potrafią przechodzić obojętnie obok ludzkiej krzywdy.
Sprawiedliwości nie osiągnie się myśląc tylko i wyłącznie o sobie. Sprawiedliwość osiąga się walcząc o biblijnego ,,bliźniego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
27 września 2013r. o 23:46
Wobec tego Wy drodzy Bolecnauci nadal walczcie o dobrobyt nad Wisłą a ja tymczasem udam się na spoczynek żebym mógł rano nadal budować nasza gospodarkę bo w soboty niektórzy tez pracują.
Z handlowym pozdrowieniem, ku chwale Ojczyzny.
Dobrej nocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2013r. o 23:57
Owocnego machania łopatą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
28 września 2013r. o 0:05
Motywacja...a pocałujesz Kaczorka w rękę z wdzięczności? Pozdrów go ode mnie i powiedz żeby zajął się pisaniem bajek. Bo to mu najlepiej wychodzi. ZA Pisu było lepiej? z krec a.i tak samo nam życie jak teraz ci co rządzą. Tylko pomieszali do tego religię, udają katolików, a bliźniego mają za gówno. "Spiepszaj dziadu" z Bolesławca! te słowa w cudzysłowie to czyje są? Katolika co ma kochać bliźniego? Zakłamanie w was siedzi PISiory jedne.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2013r. o 0:10
ojciec napisał(a): Motywacja...a pocałujesz Kaczorka w rękę z wdzięczności? .


Kaczora Donalda? wystarczy jak ty go całujesz w dziobek :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
28 września 2013r. o 0:28
~ napisał(a):
ojciec napisał(a): Motywacja...a pocałujesz Kaczorka w rękę z wdzięczności? .


Kaczora Donalda? wystarczy jak ty go całujesz w dziobek :P
Mam żonę od całowania, a ani jednemu, ani drugiemu nic nie zawdzięczam. PISiorki za to liżą prezesia swego jak cukierek a zaślepienie odebrało im rozum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P.Z.P.R.=S.L.D.=Paliknoty= P.e-łO.=P.S.L niezalogowany
28 września 2013r. o 8:01
falco napisał(a): widzę już drugi temat o tym gościu tyle że ten ma w tytule ,, prezes,, więc jest bardziej ,,odpowiedni,,
dlaczego jednak moderacja na to pozwala?
inne tematy szybciutko zamykacie tłumacząc że ,,podobny temat już istnieje,, :D
a co tam-może ja sobie założę jeszcze jeden... ;)


falco zgadzam się z Tobą w temacie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytający niezalogowany
28 września 2013r. o 8:08
ojciec napisał(a):
~ napisał(a):
ojciec napisał(a): Motywacja...a pocałujesz Kaczorka w rękę z wdzięczności? .


Kaczora Donalda? wystarczy jak ty go całujesz w dziobek :P
Mam żonę od całowania, a ani jednemu, ani drugiemu nic nie zawdzięczam. PISiorki za to liżą prezesia swego jak cukierek a zaślepienie odebrało im rozum.


Cytuję:,,Mam żonę od całowania"

PS: Jaki ojciec taka pisownia i poziom... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.