Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy do salonu Renault!
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psychiatra w B-cu

~~Szaroniebieska Surfinia 22 lipca 2021r. o 13:59
Po prochach wszystko ci przejdzie. To wcale nie świadczy o tym że babka, która wypisala ci receptę jest dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 22 lipca 2021r. o 14:55
~justyna napisał(a): Hej, a czy ktoś z Was korzystał z usług dr Eweliny Samborskiej?
Znalazłam jej ofertę na stronie: http://tiny.pl/qt3ll Szukam kogoś, kto zajmuje się nie tylko dawaniem leków na depresję, ale pomocy dla mojej nastoletniej córki z fobią społeczną i adhd.
Witam, parokrotnie korystałam, ale zaprzestałam. lekarka kazdemu wypisuje to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sceptyk naukowo sceptyczny 22 lipca 2021r. o 16:13
A skąd wiesz, co wypisuje innym pacjentom? Poza tym na depresję stosuje się kilka leków, więc wszyscy dostają podobne.
Przy depresji najpierw trzeba sprawdzić czy tarczyca jest zdrowa. Psychiatra wypisze skierowanie, a psycholog pogada, a jak nie daj Boże psychoanalityk się trafi to szkoda gadać:


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Brokuł 22 lipca 2021r. o 18:25
Dobrego psychiatry w Bolesławcu nie ma. Gdyby był to udało by mu się wyleczyć niejakiego tu Horusa. A tu klapa całowita. Choroba chłopinę trawi coraz bardziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Łubinnik 23 lipca 2021r. o 14:21
a skąd wiesz że zasięgał porady ,(niema przymusowego leczenia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12503
robert1977 24 lipca 2021r. o 5:54
Pan Dr. Jacek Olesiński , świetny specjalista . Miałem problemy z jedzeniem gdzie wszystko wydawało mi się że jest zepsute i na każdym produkcie jest pleśń mimo że jej tam nie było . Chodziłem początkowo do poradni na Tysiaclecia i żaden z tamtejszych lekarzy nie był w stanie mi pomóc . I dowiedziałem się o Dr. Olesinskim i wiecie co ? W ciągu pół roku postawił mnie na nogi i możecie wierzyć lub nie przed pierwszą wizytą u tego Psychiatry spadłem na wadze w ciągu roku aż lub tylko 44 kilogramy . Nic nie mogłem jeść nawet tabletki musiał mi ktoś podawać bo bałem się że przedawkuje .Właśnie dzięki Dr . Olesińskiemu wyzdrowiałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Męczennica 24 lipca 2021r. o 6:05
~~Żółtobrązowy Brokuł napisał(a): Dobrego psychiatry w Bolesławcu nie ma. Gdyby był to udało by mu się wyleczyć niejakiego tu Horusa. A tu klapa całowita. Choroba chłopinę trawi coraz bardziej.
to już stracony przypadek... Chyba już nikt nie jest w stanie mu pomóc. Przede wszytsko chory musi chcieć żeby mu pomóc bo wie że jest chory. A świr totalny nie wie że jest chory więc pomocy nie będzie chciał przyjąć. Trudno, trzeba być tolerancyjny i dopóki nie zagraża sobie ani innm niech sobie chodzi i żyje w swoim, pełnym nienaiwści świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.