Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~~Aaas niezalogowany
20 sierpnia 2021r. o 23:00
Zwiazki tak wygrały ze daly dupy brawo Panowie naczelni zdejmijcie te koszulki solidarnosci i flage z rowerku bo daliscie dupy.... Z600zl na 150 brutto podwyzki super negocjatory.... Nie pomijajac reszte kazdy wam to przyzna....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Bluszczyk niezalogowany
21 sierpnia 2021r. o 14:02
aaaaaaa ten śmieszny ,, związek" chodzi i zaciesza bo sprzedał załogę.wywieście chociaż informacje na jakich zasadach poszliście na ugodę i ewentualnie co wam za to obiecano,albo NIE,bo znowu wszystkich nabierzecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Przetacznik niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 14:00
Jest 150, były wyrównania w maju i będzie wypłata na koniec roku, są nagrody miesięczne. Mało?? W stosunku do tego co bylo przez ostatnie 4 lata? Widać, że coś się zmienia, zaczyna iść dobra fala. Ja jestem dobrej myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Piwonia niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 14:26
tooooooooo jeszcze dodaj ile z wymienionych przez ciebie cyferek pożera inflacja, wyjdzie wtedy że jest mniej niż przed tymi (i nie wiem jakiego określenia użyć )bo chyba nie są to podwyżki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dsa niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 19:48
A ja wam powiem jedno, w tym zakładzie h.jem śmierdzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ojciec Gaudenty niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 21:28
~~dsa napisał(a): A ja wam powiem jedno, w tym zakładzie h.jem śmierdzi

To znaczy że nie myją grzybów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
22 sierpnia 2021r. o 22:03
W porównaniu do innych zakładów w okolicy i tak dobrze dostajecie. Inne firmy ciągle placza jak im źle i nic nie dają tylko patrzą jak jeszcze zabrać. Dostaliście tez premie, w styczniu po 300 euro, jakieś podwyżki po drodze. Nie ma co narzekać choć Polak taką naturę ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
23 sierpnia 2021r. o 19:03
Burak to z Ciebie. Jestem w temacie. Większości się robić nie chce nawet normy a potem płaczki, że ten z tamtym zrobili i zarobili więcej. Popatrz poza hormann. Nikt nie daje tyle podwyżek w ciągu roku, mimo iż każdy ciężko pracuje co chce zarobić. Tu parę złoty tam parę i potem wychodzi nie taka zła sumka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie