Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry mechanik

~~wiem bo byłem i widzialem niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 17:38
nie ma wiekszego chamstwa w podejsciu do klineta jak polmozbyc i przeglady samochodu roczne na PKS ...... to sa miejsca szczegolnie post-komunistyczne, a stare dziady wyzywaja i pluja w twarz klientowi ........ !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~C5 aircross niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 18:02
~~wiem bo byłem i widzialem napisał(a): nie ma wiekszego chamstwa w podejsciu do klineta jak polmozbyc i przeglady samochodu roczne na PKS ...... to sa miejsca szczegolnie post-komunistyczne, a stare dziady wyzywaja i pluja w twarz klientowi ........ !!!!!!!!!!!!


PKS-u będę bronił ,diagnosta jest jaki jest , był inżynier , wspaniały kompetentny gość ale tam nie pasował. PKSowskie dziadki są upierdliwi , wsadzają sondę w ,,zimny silnik'' i po garach , nowsze auta mają od spodu progi zabudowane plastikiem. Odgina i szuka ,,rudego''.
Ale jeżeli jest coś z zawieszeniem , zaprosi do kanału , pokaże na żywo , wiesz co masz pokazać mechanikowi . Za to ich cenię .Brawo chłopaki , tak trzymać
Serwisujemy w PKSie wszystkie swoje 4 samochody .I tam zostaniemy. Aha , mają tam taką ,,przypominajkę '' . przychodzi sms ,, przegląd się zbliża ". Raz bym zapomniał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawy Tulipan niezalogowany
8 grudnia 2023r. o 4:42
Tylko nie mularczyk łaka. Regeneruje we wlodzicach u kolegi wtryskiwacze których się nie regeneruje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Dynia niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 17:52
Polmozbyt naprawi każdą usterkę. A jak spalą bezpiecznik od alternatora to vice prezes powie ze to jest powiązane z wyciągnięciem alternatora. I że tak bywa. A później marek kłamie że swieci się ładowanie nie wie czemu. A jak dojeżdżasz do domu to kończy się wspomaganie i reszta. Ot taki to właśnie warsztat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Krzewuszka niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 15:51
nie ma dobrego mechanika w tym mieście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Kolendra niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 15:58
podaj markę auta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Forsycja niezalogowany
14 lutego 2024r. o 9:57
Przestrzegam przed mechanikami z łąki. Gorszych zlodzieji nie znam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Inwestycje