Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszę wszystko co mogę pisać
~ niezalogowany
7 lutego 2015r. o 0:38
~ napisał(a): chała chała chała


Panie/Pani ktoś!!!!proponuję spojrzeć w głąb siebie.Wywalić totalny brak obiektywizmu,żółci,zazdrości ,złosliwości i braku taktu........może to wynika u Pani/Pana z braku samorealizcji i jakichkolwiek talentów?????Spotkali się super ludzie,tworzą,bawią się przy tym,robią cos dla siebie i dla innych.............SUPER SPRAWA!!!!!!!................niestety zazwyczaj tak jest,że znajdzie się zawsze taka,,chała,, dla której coś fajnego to chała :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2015r. o 10:33
Bravo Gosiu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
5 lipca 2022r. o 9:53
Halo policja puk puk...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Plektrantus niezalogowany
10 lipca 2022r. o 21:56
Pisze co może, a czego nie może, nie pisze:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Modrzew niezalogowany
20 lipca 2022r. o 5:29
Gruchawka ładne nazwisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego