Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Album: MDK po remoncie

MDK po remoncie

1/36 - MDK po remoncie - zdjęcie nr 1

fot. Bernard Łętowski / Bolec.Info, 2024-03-04

~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
6 marca 2024r. o 12:09
Super, brawo! Wreszcie coś porządnego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~44 niezalogowany
6 marca 2024r. o 13:40
A ta stara brama co była u was co z nią ktoś kupił po zamianie na nową Panie Uscinski co z tym sie stało. Takie obiekty to zwyczjanie towar na giełdach staroci czy MDK sprzedało brame czy firma ją sobie sprzedała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pero niezalogowany
6 marca 2024r. o 19:00
Było więcej napisów i dat w celach UB.Za mało zostalo były daty,były kreski drapane w tynku co oznaczlo ile dni ktoś tam przebywał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Plektrantus niezalogowany
7 marca 2024r. o 8:21
~~44 napisał(a): A ta stara brama co była u was co z nią ktoś kupił po zamianie na nową Panie Uscinski co z tym sie stało. Takie obiekty to zwyczjanie towar na giełdach staroci czy MDK sprzedało brame czy firma ją sobie sprzedała.


To bardzo się człowieku interesujesz życiem MDK skoro nawet nie wiesz za którego dyrektora brama była zmieniana. Podpowiem to było przed tym Uścińskim . Klasyczny przykład jak powstają fake newsy. Jeden dziwny czlowiek coś napisze a po nim 100 takich powtórzy . Po tej 100 następne 1000 i tak lawina się rozpędza.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Cyprysik niezalogowany
7 marca 2024r. o 21:27
To co z tą bramą.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza