Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
~ niezalogowany
3 listopada 2015r. o 21:09
falco napisał(a): kiedyś ci ''prawi'' przełazili przez płot i kradli jabłka z działki sąsiada...
dzisiaj nie muszą bo mają internet
zapominają że ich dzieci też ;)
Co ma piernik do wiatraka-jabłka niech sobie dzieciarnia kradnie i dziś z miedzy sąsiada ,to nic takiego ,jabłka by tam kto żałował,tez cos,ale nie robienie świństwa nazywając to psikuem,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:24
co ma ''piernik do wiatraka''?
ano to że jakie ziarno zmieli wiatrak, taką mąkę uzyskasz
od niej zależy ''jakość ciasta''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:33
~ napisał(a): Co ma piernik do wiatraka-jabłka niech sobie dzieciarnia kradnie i dziś z miedzy sąsiada ,to nic takiego ,jabłka by tam kto żałował,tez cos,ale nie robienie świństwa nazywając to psikuem,

To za rok jak odwiedzą Cię dzieci na Halloween daj im po jabłku, taki mily gest, bo chyba nie żałujesz dziecku jabłka? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:38
CNC nikt i nic nie pobije! Czekoladowy mistrz! :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2015r. o 21:46
a jednak czuję się zawiedziony
myślałem że uzyskam odpowiedź kogoś ,kogo zapytałem tylko o podstawę odmowy pogrzebu katolickiego ;)
chyba pytanie było za trudne
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2015r. o 11:32
lia napisał(a):
~ napisał(a): Co ma piernik do wiatraka-jabłka niech sobie dzieciarnia kradnie i dziś z miedzy sąsiada ,to nic takiego ,jabłka by tam kto żałował,tez cos,ale nie robienie świństwa nazywając to psikuem,

To za rok jak odwiedzą Cię dzieci na Halloween daj im po jabłku, taki mily gest, bo chyba nie żałujesz dziecku jabłka? ;)
Nie,,nie żałuję dzieciom ani jabłka ani słodyczy ,sama ich nie jem to rozdaję kiedy tylko mogę i ile mogę wszystkim dzieciarom jak leci ale nie godzę się na wandalizm i mszczenie sie takich głupków bo ktoś im akurat nie otworzył drzwi ,a może ten ktoś w danej chwili cos ważnego robił,,odbierał wazny telefon,,moze się kapał,,może spał,moze po prostu odpoczywał nie zycząc sobie żeby mu sie ktos dobijał do drzwi,to zaraz bachory muszą swiństwa narobić tak.nie wchodzi mi znak zapytania,dlatego tak dziwnie piszę,potępiam to i będę potepiać,a swoją drogą któremu bachorowi dzisiaj brakuje cukierków,żrą słodycze po całych dniach i w ten durnowaty halołen też im nie zależy na cukierkach,łażą bo mają rozrywkę w krzywdzeniu ludzi robiąć im na złość to ich motywuje a nie cukierki,których mają na co dzień po grdykę,łobuzeria i tyle co nie potrafi kulturalnie sie zabawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 listopada 2015r. o 13:14
falco napisał(a): a jednak czuję się zawiedziony
myślałem że uzyskam odpowiedź kogoś ,kogo zapytałem tylko o podstawę odmowy pogrzebu katolickiego ;)
chyba pytanie było za trudne
;)

Kogo pytałeś? ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2015r. o 13:39
Cukierek albo psikus - dla mnie to żadna nowość.
W naszym kraju bardziej popularne jest hasło - kup pan cegłę za stówkę, a ocalisz główkę.
Niech się dzieciaki uczą. Z czasem zaczną kontynuować opisaną wyżej polską tradycję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza