Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

13926
qwax_
16 lutego 2017r. o 23:57
Pannazdzieckiem napisał(a): Powiedział tak " nie może być tak , że cwaniacy dorabiają się na cierpieniu tych co odbudowywali Polskę "
Powstaje pytanie , czy seryjny samobójca szykuje trzy kule Jakiemu ... prosto w serce , albo tył głowy ?

Oj, Panna, Panna, aż się ciśnie na usta "taki stary, a taki... naiwny" ;)
Przecież to, co mówi Jaki to czysty populizm!
Facet mówi to, czego społeczeństwo się domaga.
Uważasz, że on to powiedział spontanicznie i tego nie przemyślał? Wiceminister?? No daj spokój... Ja wiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale kto jak, kto, ale ty powinieneś znać te ich "sztuczki"...
Mam taką "spiskową teorię", że w tej sprawie "cwaniakom" nic poważnego się nie stanie (w sensie prawnym), a "niesłusznie zagrabiony majątek" zostanie oddany "jedynym słusznym spadkobiercom" - możliwe nawet, że będą wśród nich ponownie ci sami "cwaniacy".
Wszak zostali tak strasznie pokrzywdzeni w holokauście przez Polaków...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lutego 2017r. o 6:37
Być może naiwny jestem Ksawery , stary ślepy i głuchy , ale ...
mam trójkę dzieci , którymi się opiekuję . Niech Stwórca mnie rozliczy ...

Jeśli mówimy o dobrych zmianach , Ksawery , to trzeba poszukać Autorytetów. Ja mam tylko trzy , aczkolwiek dostrzegam wielu Mądrych Ludzi :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lutego 2017r. o 8:04
Godzina 8 wiadomości DTV 1

Przewodniczący PiS Jarosław Kaczyński zapewnił że dzisiaj premier wyjdzie ze szpitala.

Wniosek ; -- to nie stan zdrowia ani lekarze decydują -- decyduje Jarosław.[img=1487315092_drcphsl.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czy leci z nami lekarz? niezalogowany
17 lutego 2017r. o 8:44
PanM napisał(a): Przewodniczący PiS Jarosław Kaczyński zapewnił że dzisiaj premier wyjdzie ze szpitala.

Wniosek ; -- to nie stan zdrowia ani lekarze decydują -- decyduje Jarosław.[img=1487315092_drcphsl.jpg]


Lekarzu ulecz najpierw samego siebie!
Wystarczy jeden taki post, by stwierdzić niezwykle poważne problemy zdrowotne.
Tu już nawet największy specjalista może być bezsilny :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pIs ? niezalogowany
17 lutego 2017r. o 9:26
PiS to nie polityka .PiS to stan umysłu.Cechy wyróżniające wyznawców tej partii to.
Przeszkadzają im drzewa na poboczach bo napadają na auta.Przeszkadzają im elektrownie wiatrowe bo mają same wady.Są wrogami wszystkich którzy ich nie popierają.Mówią że są prawicą a preferują socjalizm .Wszystko widzą odwrotnie od pozostałych ludzi .Są prawi i sprawiedliwi jeśli prawo i sprawiedliwość jest po ich stronie.Najbardziej charakterystyczne jest uważanie wypadku w Smoleńsku za zamach polityczny.
Są pamiętliwi , bardziej interesuje ich przeszłość niż przyszłość.
Są wierni i posłuszni kościołowi.
Czy ktoś chce coś dodać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barila niezalogowany
17 lutego 2017r. o 9:41
Cechy wyróżniające wyznawców innych parti:
-Pustka w głowie
-Niewiarygodna pustka w głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 lutego 2017r. o 11:20
Pannazdzieckiem napisał(a):
Jeśli mówimy o dobrych zmianach , Ksawery , to trzeba poszukać Autorytetów. Ja mam tylko trzy , aczkolwiek dostrzegam wielu Mądrych Ludzi :)

Zgadzam się z Twoimi autorytetami (są i moimi), ale nie doszukuj się na siłę kolejnych wśród politycznych "miernot"... ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lutego 2017r. o 11:39
~~pIs ? napisał(a): ...
Czy ktoś chce coś dodać ?


Ja :)
Kiedyś dawno , dawno temu , za siedmioma górami , za siedmioma lasami żył taki jeden facet. Gebels. Mawiał tak " kłamstwo powtórzone tysiąc razy prawdą się staje ". Mądry gościu był.
Czy Wy qurwa nie widzicie , że zasada gebelsa wciąż obowiązuje ?

Można się przy. piepszać do Pisu o wszystko , ale jedno co można powiedzieć tak na prawdę , rozwalają System okrągłego stołu.

I jeszcze jedno

~~konrad napisał(a): Głupota tej niedouczonej ale za nadętej jak balon "Panny..." jest większa niż wszechświat :D :P :D


Dziecko Drogie :) Już lata temu obiecałem sobie , że z k.retynami nie dyskutuję , bo wiadomo wpierw sprowadzi do swego pułapu , a następnie udowodni , że rację ma...

Ale dzisiaj mam drugi dzień urlopu ... i jeśli coś wiesz , to podziel się wiedzą :) Ja Kolego nie mam matury i Twoja teza o niedouczeniu jest prawdziwa . I bardzo się z tego cieszę , bo gdybym miał maturę , to pewnie powtarzałbym , jak Przemo głupawe pismo obrazkowe. :]

Nic wspólnego z Pisem nie mam . Staram się być obiektywny.


Dopisane 17.02.2017r. o godz. 11:39:

qwax_ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Jeśli mówimy o dobrych zmianach , Ksawery , to trzeba poszukać Autorytetów. Ja mam tylko trzy , aczkolwiek dostrzegam wielu Mądrych Ludzi :)

Zgadzam się z Twoimi autorytetami (są i moimi), ale nie doszukuj się na siłę kolejnych wśród politycznych "miernot"... ;)


Ksawery :) dajmy młodym szansę. Nasze pokolenie dało się wpuścić w maliny :) Niech następne Pokolenie Polaków odzyska Ojczyznę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.