Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 11:47
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~pIs ? napisał(a): ...
Czy ktoś chce coś dodać ?


Ja :)
Kiedyś dawno , dawno temu , za siedmioma górami , za siedmioma lasami żył taki jeden facet. Gebels. Mawiał tak " kłamstwo powtórzone tysiąc razy prawdą się staje ". Mądry gościu był.
Czy Wy qurwa nie widzicie , że zasada gebelsa wciąż obowiązuje ?

Można się przy. piepszać do Pisu o wszystko , ale jedno co można powiedzieć tak na prawdę , rozwalają System okrągłego stołu.

I jeszcze jedno

~~konrad napisał(a): Głupota tej niedouczonej ale za nadętej jak balon "Panny..." jest większa niż wszechświat :D :P :D


Dziecko Drogie :) Już lata temu obiecałem sobie , że z k.retynami nie dyskutuję , bo wiadomo wpierw sprowadzi do swego pułapu , a następnie udowodni , że rację ma...

Ale dzisiaj mam drugi dzień urlopu ... i jeśli coś wiesz , to podziel się wiedzą :) Ja Kolego nie mam matury i Twoja teza o niedouczeniu jest prawdziwa . I bardzo się z tego cieszę , bo gdybym miał maturę , to pewnie powtarzałbym , jak Przemo głupawe pismo obrazkowe. :]

Nic wspólnego z Pisem nie mam . Staram się być obiektywny.Dopisane 17.02.2017r. o godz. 11:39:
qwax_ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Jeśli mówimy o dobrych zmianach , Ksawery , to trzeba poszukać Autorytetów. Ja mam tylko trzy , aczkolwiek dostrzegam wielu Mądrych Ludzi :)

Zgadzam się z Twoimi autorytetami (są i moimi), ale nie doszukuj się na siłę kolejnych wśród politycznych "miernot"... ;)


Ksawery :) dajmy młodym szansę. Nasze pokolenie dało się wpuścić w maliny :) Niech następne Pokolenie Polaków odzyska Ojczyznę :)

Ty chyba dostajesz 500+ bo zaczyna podobać ci się PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 lutego 2017r. o 11:54
Zgadza się . Dostaję . To co mnie wqurwia , to fakt , że moje dzieciaki będą musiały zapłacić te pincet plus w podatkach.

Faceci , co tworzyli System myślą wielopokoleniowo . :)

Ktoś jeszcze chciałby coś powiedzieć ... i przedstawić się swym nazwiskiem ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 15:49
co za bzdury o autorytetach
jakim może być Michalkiewicz piszący do posłanki ''esbecka kur.wa '' i chciałby golić ja na łyso
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 16:20
Michalkiewicz lekko mitoman, ale generalnie w pożo. Do której posłanki tak mówił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trobik niezalogowany
17 lutego 2017r. o 16:21
Ale jezeli ktos byl esbecką k..wą to co w tym dziwnego ze ktos nazwał to jak powinno sie.. Nazwac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 16:37
~~Trobik napisał(a): Ale jezeli ktos byl esbecką k..wą to co w tym dziwnego ze ktos nazwał to jak powinno sie.. Nazwac.


Ponieważ jesteś pustakiem więc mogę cię nazwać pustakiem?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 16:42
~~ napisał(a): co za bzdury o autorytetach
jakim może być Michalkiewicz piszący do posłanki ''esbecka kur.wa '' i chciałby golić ja na łyso

Są granice wytrzymałości na ten cały prawicowy hejt, typu Kowalski, Kaczyński, Ziemkiewicz i niedługo się to skończy rozlewem krwi. Polsce jest potrzebna wojna domowa taka jak w byłej Jugosławi i podział na kilka mniejszych państw. Państwo PIS - rozmodlone różańcowe kółko i Państwo liberarne, nowoczesne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 lutego 2017r. o 16:48
Marzy ci się. Polska zawsze była Polską, i nią pozostanie. Tylko ten lewacki margines dla zdrowia ogółu należałoby zutylizować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza