Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

2945
Mgosia
18 lutego 2016r. o 20:15
O to pytam PanaM, bo skoro wszystko wie to i to może wytłumaczyć .
"Mam nawet dowód, że teoria o stwórcy jest fałszywa" - o ten dowód też proszę , mam nadzieję, że zdobyty samodzielnie .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 lutego 2016r. o 20:20
Tłumaczenie zjawisk po stronie wiary jest tak pokrętne że rozmówcy nie potrafią udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania .
Ktoś tu nawet wysnuł teorię że to Bóg wymyślił ewolucję .
Jednak skoro tak to musiał by potwierdzić pochodzenie człowieka od małpy .Lub posunąć się dalej do pierwotniaków.
Szkoda że nie ma nikogo na tyle ogarniętego kto by potrafił jednoznacznie bez mataczenia przedstawić opinię przeciwną mojej.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,na niezalogowany
18 lutego 2016r. o 20:20
Mgosia napisał(a): O to pytam PanaM, bo skoro wszystko wie to i to może wytłumaczyć .
"Mam nawet dowód, że teoria o stwórcy jest fałszywa" - o ten dowód też proszę , mam nadzieję, że zdobyty samodzielnie .
Ja też poproszę ten dowód,bardzo proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 lutego 2016r. o 20:27
~za,,,na napisał(a):
Mgosia napisał(a): O to pytam PanaM, bo skoro wszystko wie to i to może wytłumaczyć .
"Mam nawet dowód, że teoria o stwórcy jest fałszywa" - o ten dowód też proszę , mam nadzieję, że zdobyty samodzielnie .
Ja też poproszę ten dowód,bardzo proszę.


Otrzyma PANI ODPOWIEDŹ JEŚLI STWIERDZI PANI JEDNOZNACZNIE ŻE CZŁOWIEK JEST DZIEŁEM BOGA A NIE EWOLUCJI.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 20:30
PanM napisał(a): Tłumaczenie zjawisk po stronie wiary jest tak pokrętne


To są słowa ignoranta bałwochwalcy, który nie ma nawet minimalnej wiedzy o podstawach wiary. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 20:32
ignorujcie już tego trolla :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 20:36
PanM napisał(a):
~za,,,na napisał(a):
Mgosia napisał(a): O to pytam PanaM, bo skoro wszystko wie to i to może wytłumaczyć .
"Mam nawet dowód, że teoria o stwórcy jest fałszywa" - o ten dowód też proszę , mam nadzieję, że zdobyty samodzielnie .
Ja też poproszę ten dowód,bardzo proszę.


Otrzyma PANI ODPOWIEDŹ JEŚLI STWIERDZI PANI JEDNOZNACZNIE ŻE CZŁOWIEK JEST DZIEŁEM BOGA A NIE EWOLUCJI.
Co to za niski szantaż? Ja się nie spieram i nie twierdzę ,że mam dowód na to że człowiek jest dziełem Boga,nie mam dowodu ani na istnienie ani na nieistnienie Stwórcy,,a skoro pan pisze ,że taki dowód ma to poproszę,myślę jednak ,że nijakiego dowodu Pan nie ma ,bo takiego dowodu nikt nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
18 lutego 2016r. o 21:00
PanM napisał(a):

Otrzyma PANI ODPOWIEDŹ JEŚLI STWIERDZI PANI JEDNOZNACZNIE ŻE CZŁOWIEK JEST DZIEŁEM BOGA A NIE EWOLUCJI.


Jedna prawda nie wyklucza drugiej, a wszystko to jest dziełem Boga .
A teraz czekam na pańską odpowiedź .

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza