Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 22:56
Jutro Episkopat wyda komunikat że Franciszek mówił co innego tylko pismaki źle to zinterpretowali.
Michalik i jemu podobni by się mylili że to "Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lutego 2016r. o 23:19
episkopacie!!!! najwyższy czas na katharsis...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 lutego 2016r. o 23:29
Pannazdzieckiem napisał(a): Słuszna logika Papugo. Jeśli wszyscy jesteśmy fragmentem Stwórcy , to gotów jestem , jak ojciec , pocałować Przema w czółko , pomimo tego , że On starszy :D Niemniej jednak dylemat z " Oryginałem " polega na tym , że Thetragramatron ma tyle wspólnego ze Stwórcą , co ja ze sługami Jahwe w Stolicy Apostolskiej.
Elohim tej nieszczęśliwej planety , to zwyczajni bandyci. Myślę , że temat można zamknąć , to zainspiruje Przema , to utworzenia kolejnego tematu zastępczego , zgodnie z zaleceniami paligłupotowej książeczki do egzorcyzmów , której jak widać spalić nie chce :D

Dobrej nocy Wam życzę :)


No Piotrze , nie gadaj .
Założyłem temat dla Ciebie o tobie - moder go wykopał .
Napisałem o chemitralach --- nie przyjęlo się .
O banksterach nikogo nie interesuje.
O biednych dzieciach - kilkadziesiąt odsłon na miesiąc.
O gospodarce --- nikt tego nie rozumie .

Zaproponowałem wszystkim pojednanie to mnie pojechali całym repertuarem.Jeden mi nawet dopisał do nazwiska stworzonko boże./ nie wiem czy było ono na arce z Noem /.

Powiedz mi -- a z kim Ty byś tu polemizował gdyby nie moje posty ?
Dobrej nocy skoro Cię sen morzy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 lutego 2016r. o 6:20
PanM napisał(a): Absolutnie mnie to nie przekonuje.

Absolutnie nie chciałam Pana do czegokolwiek przekonać.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2016r. o 6:47
Papież: Biskup tuszujący pedofilię powinien podać się do dymisji"

a jeśli tak,to co z polskim "episkopatem"?
wszyscy do dymisji? :D

bo co myśleć o nich wszystkich gdy na swoich zlotach siedzą " rączką w rączkę" z takimi?
i milczą....

miłego dnia :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2016r. o 7:25
PanM napisał(a): ...
Powiedz mi -- a z kim Ty byś tu polemizował gdyby nie moje posty ? ...


Jakiś jeszcze czas temu uważałem , że dyskutować znaczy żyć.
Wierzyłem w powodzenie walki z wiatrakami. Myliłem się. Ale , to trzeba mieć pewne doświadczenia życiowe i odrobinę wiedzy , aby polemizować. Tak więc masz rację , nie specjalnie jest z kim. Bo jeśli człowiek przez całe życie myśli stereotypami , to nie da się kilkoma zdaniami zmienić Jego światopoglądu , tym bardziej , jeśli uzależniony jest od telewizji , która jak wiadomo " rzetelnie " informuje o śmierci Ryśka z Klanu i równie ważnych zdarzeniach :D Pomijając zaś przyczyny depopulacji Narodu Polskiego , której jesteśmy naocznymi świadkami. Podlegamy nieustannej dezinformacji w odniesieniu do nowożytności , a co dopiero mówić o czasach przeszłych , relacjonowanych przez zwycięzców ? Osobiście uważam , że Stwórca posługuje się również ewolucją w dziele kreacji życia. Nie mam na to nałukowych , akademickich dowodów , tak samo , jak Ty nie masz nałukowych dowodów na nieistnienie Stwórcy :D Ale przypomnij sobie proszę , gdzieś na początku tegoż tematu prosiłem Cię o zapoznanie się z teorią Szypowa , licząc na roztrzaskanie Twego ateizmu .

Zapoznałeś się ?

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
19 lutego 2016r. o 8:54
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): ...
Powiedz mi -- a z kim Ty byś tu polemizował gdyby nie moje posty ? ...


Jakiś jeszcze czas temu uważałem , że dyskutować znaczy żyć.
Wierzyłem w powodzenie walki z wiatrakami. Myliłem się. Ale , to trzeba mieć pewne doświadczenia życiowe i odrobinę wiedzy , aby polemizować. Tak więc masz rację , nie specjalnie jest z kim. Bo jeśli człowiek przez całe życie myśli stereotypami , to nie da się kilkoma zdaniami zmienić Jego światopoglądu , tym bardziej , jeśli uzależniony jest od telewizji , która jak wiadomo " rzetelnie " informuje o śmierci Ryśka z Klanu i równie ważnych zdarzeniach :D Pomijając zaś przyczyny depopulacji Narodu Polskiego , której jesteśmy naocznymi świadkami. Podlegamy nieustannej dezinformacji w odniesieniu do nowożytności , a co dopiero mówić o czasach przeszłych , relacjonowanych przez zwycięzców ? Osobiście uważam , że Stwórca posługuje się również ewolucją w dziele kreacji życia. Nie mam na to nałukowych , akademickich dowodów , tak samo , jak Ty nie masz nałukowych dowodów na nieistnienie Stwórcy :D Ale przypomnij sobie proszę , gdzieś na początku tegoż tematu prosiłem Cię o zapoznanie się z teorią Szypowa , licząc na roztrzaskanie Twego ateizmu .

Zapoznałeś się ?

Miłego :)


A niby po co miał by się zapoznawać z tymi teoriami???

Może lepiej coś z własnego podwórka - dr Pająk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
19 lutego 2016r. o 8:59
Dzieło Boga :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.