Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Favorite Gifts Print Europe.

~~Pak niezalogowany
22 listopada 2021r. o 21:14
Nie warto pracować na pakowaniu u pieska t.k. chodzi pała do lania po hali wielki maczo, czeka na dyrektora codziennie żeby pod stolik wejść. Zwykły burak nic wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 czerwca 2022r. o 11:54
Tragedia co się tam wyrabia... same układy... ona nawet ładna nie jest...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Piwonia niezalogowany
3 października 2022r. o 6:34
Jakie zarobki na usprawnienie wózki widłowe wj1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolly Parton niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:35
Mój główny zarzut do tej firmy to brak dystansu kierowników/brygadzistów do reszty pracowników. Kumplowanie się nie jest dobre bo zawsze jesteś po stronie kumpeli nawet jak wiesz że zrobiła coś nie tak ale to szczegół bo to babka od pitolenia o zadku Maryny więc jest dobrze nawet jak nie jest.Teoretycznie powinno być wszystko dobrze ale w miejscu gdzie jest dużo kobiet a jedna gryzie druga w oczy tym że jest młodsza, szczęśliwsza to przecież trzeba dać jej popalić a jak taka ma wsparcie kolegi kierownika/brygadzisty to ktoś może stracić tam pracę bo rzekomo źle pracuje lub słabo bazę ogarnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolly Parton niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:38
Nie warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 15:44
słyszałem same bardzo negatywne opinie o tym gułagu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwina Makowska niezalogowany
27 marca 2023r. o 0:50
Jak się tam teraz pracuje, może się ktoś wypowiedzieć? Widziałam ofertę pracy na kontrolera jakości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwina Makowska niezalogowany
27 marca 2023r. o 0:52
~~hucpa napisał(a): słyszałem same bardzo negatywne opinie o tym gułagu

Możesz powiedzieć coś więcej? Myślałam o pracy tam ale właśnie nie znam nikogo kto tam pracuje i mógłby coś powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.