Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć na drodze
~feel niezalogowany
28 września 2016r. o 17:15
Współczuję rodzinie młodej kobiety i szczere kondolencje.a dla sprawcy to minimum 25 lat jesli wyprzedzał nie rozsądnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 września 2016r. o 17:28
dobrze zarabia:)to powiedziałeś.:)pracowałem 10 lat i dopiero w cywilu zarabiam tak jak się powinno zarabiać.wojsko jest w sumie dla tych co nie wiedzą co z sobą zrobić,albo skończyli gimnazjum:)bo takie są wymogi dla szweja:)porażka i tyle.:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
28 września 2016r. o 17:39
Współczuję rodzinie. Nie zgadzam się z większością komentarzy. No, ale POlak wie lepiej. I rada nie sądź nie będziesz sądzony. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miejscowy niezalogowany
28 września 2016r. o 17:48
Kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolec niezalogowany
28 września 2016r. o 17:59
Nie rozumiem wypowiedzi o zarobkach i gdzie kto pracuje - co to ma do myślenia za kierownicą, współczuć należy przede wszystkim ofiarom wypadku i też sprawcy-trauma, oczywiście jeżeli jeszcze będzie miał możliwość pomyśleć o tym co zrobił.
Od kilku lat jeżdżę do pracy do Świętoszowa z Bolesławca, początkowo właśnie przez Kliczków - dlaczego zrezygnowałem z tej trasy, szaleńcza jazda bez wyobrazni żołnierzy jadących z i do pracy - nie chcę uogólniać ale jednostki zarabiają na opinię o innych. Podobna sytuacja jest na trasie z Żagania - to na podstawie opinii kolegów dojeżdżających z tamtego kierunku. Apel pozostaje jeden - Myśleć na drodze, nikt z nas nie jest mistrzem kierownicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 września 2016r. o 18:04
~bolec napisał(a): Nie rozumiem wypowiedzi o zarobkach i gdzie kto pracuje - co to ma do myślenia za kierownicą, współczuć należy przede wszystkim ofiarom wypadku i też sprawcy-trauma, oczywiście jeżeli jeszcze będzie miał możliwość pomyśleć o tym co zrobił.
Od kilku lat jeżdżę do pracy do Świętoszowa z Bolesławca, początkowo właśnie przez Kliczków - dlaczego zrezygnowałem z tej trasy, szaleńcza jazda bez wyobrazni żołnierzy jadących z i do pracy - nie chcę uogólniać ale jednostki zarabiają na opinię o innych. Podobna sytuacja jest na trasie z Żagania - to na podstawie opinii kolegów dojeżdżających z tamtego kierunku. Apel pozostaje jeden - Myśleć na drodze, nikt z nas nie jest mistrzem kierownicy.

w sumie racja.popieram.nawet mistrz czasami błędy popełnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~an.gosc niezalogowany
28 września 2016r. o 18:41
Panią kierującą autem osobowym lub jej rodzinę bardzo proszę o kontakt [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żołnierz niezalogowany
28 września 2016r. o 18:42
Ja sam jeżdżę ta drogą i się boję to prawda że niektórzy się tak spieszą ze szok wyprzedzają przed zakrętem brak słów ja mówię kto szybko jeździ tego wolno niosą. Oby Bóg czuwał nad tymi co jeżdżą rozważnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego