Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć na drodze
~Gabi niezalogowany
28 września 2016r. o 14:56
KONDOLENCJE DLA RODZINY.Niech ten rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie złamał przepisu drogowego, albo nie przekroczył prędkości. Gdyby napisali, ze wypadek spowodował policjant albo nauczyciel, to nagonka byłaby na te grupy zawodowe. A jak jeżdzą przedstawiciele handlowi, albo polski niemiec, co zarobił u bauera przy gnoju, a w Polsce wielki biznesmen w AUDI. Nie oceniaj, bo kiedyś ciebie oceni życie, internetowy, anonimowy cwaniaczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zibi niezalogowany
28 września 2016r. o 14:57
Prawda jest taka ze policjant i wojskowy szanują sie i szacunek bo służba mundur i albo pouczenie albo najniższy wymiar kary:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miejscowy niezalogowany
28 września 2016r. o 15:06
Nie bol dup bo jestem menadzerem w pewnym przedsiebiorstwie I nie 1400 Tylko 5800 ale nie o to chodzi tylko trzeba bylo sie kiedys przejechac ta trasa to bys zrozumial(a) jak trepy jezdza I jak sie zachowuja na drodze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bader niezalogowany
28 września 2016r. o 15:23
Do Gss. Jak nie wiesz ile sie zarabia w baderze to nie pieprz glupot. Dla Twojej wiadomosci nie ma taśm w baderze. Widac wlasnie jak jestes poinformowany. A Tobie przypadkiem bol dupy nie sciska bo mam wrazenie ze jednak tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miejscowy niezalogowany
28 września 2016r. o 15:25
Facet byl nawalony jak mesersznit!!!!!! Współczuć go nie będę!!!! Żal mi młodej pełnej życia dziewczyny!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maro niezalogowany
28 września 2016r. o 15:28
Jestem przedstawicielem i jeżdżę niemal codziennie ta droga. Zdarza sie tam jechac 120 ale to jest ok. Ale jak jest godzina przejazdu trepow t boje sie tak samo jak z przeciwka jedzie ktos na DLW. Jedni i drudzy nie potrafią jeździć.. Ale na tej drodze można nagrać wiele filmów do pokazywania na kursach jazdy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 września 2016r. o 15:32
Podajcie kim był z zawodu kierowca drugiego pojazdu? ;)
Bo nie wiem co to ,że facet był zołnieżem ma do rzeczy ,równie dobrze mogła to być espedientka, kierowca busa w firmie ,czy inny murarz tynkarz jadący na budowę ;)

Inna kwestia,że kicha , młode życie odeszło,ludzie ciężko ranni :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2016r. o 15:35
Nie pisz ze był nawalony, skoro nie masz takich informacji!!!!
Droga jak każda inna, kierowcy jak wszędzie. Po prostu nie ten czas i nie ta godzina. Każdy mógł być na ich miejscu. On walczy o życie, które i tak ma już spieprzone, ale to jest jednak człowiek. Wracajcie do zdrowia i kondolencje dla rodziny.

A czy zołnierz czy policjalnt, ksiądz czy prostytutka.... nie to powoduje jak jeździmy, a preznaczenie. Ktoś tym naszym zyciem kieruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.